5.ua

Чоловік ремонтує дороги власними силами, знайшлися невдоволені. Донеччина [відео]

   

  Сьогодні Юрій Парицький знову завантажує на свій причіп подрібнений асфальт. Які саме латати Ями - обирає дорогою на роботу. Дивиться, котрі глибші. 

   Юрій Парицький, ініціатор ремонту доріг: «Я  засыпаю глубокие ямы. Потому что мелкие ямы оно все рассыпется. А это когда засыпаешь, когда машины ходят, они утрамбовывают. Ни одна яма, которую я засыпал летом не рассыпалась до сих пор. Другие ямы рассыпаются. Ям рядом становится все больше и больше».

  Від початку року чоловік самотужки засипав майже двадцять ям. Асфальт - бере у місцевої дорожньої організації в обмін на свої послуги. Сам він займається виготовленням виробів з металу. Зізнається - після того, як про його намагання самотужки ремонтувати дорогу розповіли в місцевих ЗМІ - чоловікові почали надходити погрози знищити бізнес. Та ентузіаст здаватися не збирається.

  Юрій Парицький, ініціатор ремонту доріг: «Я не боюсь никого. Мне один сказал сегодня. Юрий Николаевич, как бы они зубы об твои кости не сломали.  Если все будут что-то делать. Хотя бы кто-то возле двора засыпет яму. Это уже будет намного лучше».

  Горлівські водіі по-різному ставляться до ініціативи земляка.

  Перший водій: «Других вариантов просто нет, поэтому люди смаи засыпают эти дороги немало убивается, режится резина, износ всех остальных запчастей. На СТО работаем грубо говоря».

   Другий водій: «Любая инициатива она нормальная. Любая инициатива она заслуживает уважения. Если человек считает это нужным, своим долгом».

   Третій водій: «К сожалению у нас народ, а ладно кто-то сделает. Но жто же надо еше и  уметь это все сделать. Первый дождь и опять эти ямы на месте. Поэтому  просто некачественно».

  А от думку місцевої влади щодо ініціативи земляка - дізнатися не вдалося. Ані мер, ані його заступники - на зустріч із журналістами не з’явилися. Зате - надали довідку про стан міських доріг. На папері - обсяги ремонту горлівських доріг виросли втричі у порівнянні з минулими роками.

  Навесні - горлівські комунальники намагалися залатати дороги в доволі оригінальний спосіб. Замість нового асфальтного покриття -  Ями латали шматками цегли та будівельним сміттям. Та у ДАІ таку винахідливість не оцінили - і вимагали від місцевих чиновників провести терміновий ремонт доріг. 

  Юлія Божко, Євген Гончаренко,  Донеччина, «5 канал»

   

  Попередній матеріал
  Мешканці села на Харківщині залишилися без мостового сполучення [відео]
  Наступний матеріал
  Подробиці зустрічі Януковича з Путіним досі невідомі
  Теги:
  Loading...