Діти

"Мені б ще гратись в піжмурки і в класи": українські артисти записали зворушливе відео до Дня захисту дітей

Головний меседж ініціативи – це прагнення відновлення миру на українській землі

Ніна Матвієнко, Наталка Карпа, Марічка Бурмака та інші відомі українці прочитали вірш Ліни Костенки до Дня захисту дітей.

1 червня з нагоди Міжнародного дня захисту дітей відомі українські музиканти, співаки, телеведучі та культурні діячі прочитали чуттєвий вірш Ліни Костенко "Мій перший вірш написаний в окопі".

"Мені б ще гратись в піжмурки і в класи,

в казки літати на крилах палітур.

А я писала вірші про фугаси,

а я вже смерть побачила впритул".

Головний меседж цієї ініціативи – це прагнення відновлення миру на українській землі. За словами куратора та ідеолога проекту "Діти неоголошеної війни" Анюти Славської, вірш було обрано не просто так, пише "Укрінформ".

"Це той перший вірш, який маленька дівчинка Ліна з містечка над Дніпром написала "мало не осколком" на стіні окопу, говорить Анюта Славська. Він про втрачене дитинство. Цією ініціативою ми, насамперед, хочемо підтримати дітей, що потребують особливої щоденної уваги до себе – маленьких переселенців, сиріт, дітей воїнів, дітей-інвалідів. Тисячі маленьких українців, що потребують нашої турботи. Кожна дитина має повне право бути захищеною, розвиватися й навчатися, жити в мирі та щасті. Дуже хочеться, щоб діти бачили менше жахливих новин та грали в свої улюблені ігри з яскравою посмішкою".

До проекту долучилися народні артистки України Ніна Матвієнко, Марічка Бурмака, Наталя Бучинська, заслужена артистка Наталка Карпа, музикант та композитор Діля, гурт "Авіатор", телеведуча Тетяна Гончарова, актор Віктор Андрієнко, співачки Аня Добриднєва, Міла Нітіч, культурний діяч Влада Литовченко.

Нагадаємо, що проект "Діти неоголошеної війни" створений для підтримки дітей, постраждалих від військових дій на сході України.

Попередній матеріал
Апеляційний суд залишив Вишинського під вартою – подробиці
Наступний матеріал
Національний університет оборони випустив близько півтисячі магістрів

Потерпілих у ДТП в Білорусі дітей літаком доправлять в Україну – МЗС

ДТП з українськими школярами у Білорусі: що відомо про трагедію

ДТП у Білорусі: Порошенко доручив МЗС надати допомогу потерпілим дітям

ДТП у Білорусі: у МЗС розповіли, в якому стані маленькі українські футболісти

Трагедія в Білорусі: у ДТП потрапив бус з українськими дітьми, є жертви

Недитяча сміливість: як юні гімнасти з Харкова підкорили глядачів на талант-шоу в США