Медики закликають не переходити на літній час через Євро-2012

  Переходити на літній час через Євро-2012 - недоцільно, в один голос заявили медики та метеорологи. За їхніми словами, зміна розпорядку дня погано вплине на здоров`я українців.

  Медики пропонують залишитися в другому часовому поясі, і навесні не переводити стрілки на годину вперед. З ініціативою переведення годинників раінше виступив міністр МНС Віктор Балога. Він подав до Верховної Ради відповідний законопроект. Перейти на літній час чільник МНС пропонує для зручності європейських туристів, які влітку відвідають Україну. А вже восени - повернутися до зимового часу, і в подальшому, на ньому залишитись.

  Ярослав Яцків, директор Головної астрономічної обсерваторії НАН України: "Колись час змінювали для того, щоб була економія електроенергії. Ми ще в 1996-му році визначили, шо ніякої економії немає. Можна відмовитись від переходу на літній час, але тоді в Україні треба жорстко запровадити регіональні графіки. В Луганську треба ходити на роботу в 7 годині. У Києві - о 8-мій, всім центральним органам влади. На Заході, в Ужгороді - о 8.30, 9-тій годині. Тоді в нас буде повний порядок, повний ажур".

  Попередній матеріал
  Австрійські зоозахисники допоможуть вирішити проблеми безпритульних тварин в Україні
  Наступний матеріал
  МВС: роботу ЕХ.UA поновили не через хакерські атаки
  Теги:
  Loading...