Австрійські зоозахисники допоможуть вирішити проблеми безпритульних тварин в Україні

  Вирішувати проблеми безпритульних тварин в Україні будуть австрійці. Представники міжнародної зоозахисної організаці "Vier Pfoten International" підписали сьогодні меморандум про співпрацю з вітчизняним міністерством екології та природних ресурсів.

  Австрійці привезуть до України фахівців і 6 мобільних центрів для стерилізації тварин, кожен з яких вартує 50 тисяч євро. Благодійники виключають можливість зловживань і корупції, адже гроші безпосередньо державі вони не надаватимуть. І додають - владу просять лише не заважати.

  Хельмут Данглер, виконавчий директор МБО "Vier Pfoten International": "Ми неодноразово читали у пресі про жахливі речі, які кояться в Україні, як тварин жорстоко вбивають. Завдяки нашій програмі, можна буде вирішити проблему безпритульних тварин. Ми будемо їх стерилізувати і доправляти у спеціальні заклади. Позитивні результати від таких дій ми вже побачили в Румунії, Болгарії, Індії та інших країнах, яким допомагали". 

  Ася Серпінська, зоозахисниця: "Допомога австрійських друзів - вона дуже важлива і своєчасна. Зоозахисні організації включаються, як третій партнер цієї домовленості, і будуть своїми силами, своїми притулками допомагати у вирішенні цієї проблеми".

  Попередній матеріал
  Найбільший авіаперевізник Угорщини оголосив про банкрутство
  Наступний матеріал
  Медики закликають не переходити на літній час через Євро-2012
  Теги: