Маски-шоу у Харківському міськвиконкомі (РЕПОРТАЖ, ВІДЕО)

  З другої спроби СБУ обшукала Харківську міську раду і вилучила кілька кілограмів службової документації. Ці дії спецслужби провадять в межах кримінальної справи за фактом зловживань на приблизно півтора мійльони мільйони гривень. Удень на заваді СБУшникам став секретар міськради Генадій Кернес. Увечері ні він, ні мер Михайло Добкін не змогли перепинити спецпідрозділ "Альфа". Пан Кернес навіть демонстрував їм постанову одного з міських судів Харкова про призупинення слідчих дій. Утім, на СБУшників це не подіяло.

  Не виїмка, а обшук. Уранці слідчі СБУ не змогли переконати секретаря міськради дозволити вилучення бажаних документів. Тому ввечері з’явилися у із санкцією прокуратури на обшук кабінетів. Цікавилися бухгалтерією, архівом та відділом кадрів. Коридори міськвиконкому на цей час заблокували бійці спецпідрозділу. Представники міськради заявили, що це правоохоронці перевищили свої повноваження. І миттєво оскаржили дії СБУ у суді.

  Геннадій Кернес, секретар Харківської міськради: "Представитель прокуратуры, пожалуйста. Вот у нас здесь есть постанова суду о запрете проводить здесь любые следственные действия. В вашем присутствии просим вас обеспечить, чтобы отсюда вышли спецподразделение "Альфа" и сотрудники следственного управления СБУ".

  Євген Файницький, начальник слідчого відділу УСБУ в Харківській області: "Поскольку решением Киевского районного суда без участия прокурора, время вынесения данного постановления неизвестно, следственное действие в отделе кадров, а именно обыск, было прекращено".

  Але документи з інших відділів уже були зібрані. Співробітники СБУ винесли їх до машини і спробували виїхати зі стоянки. Аж раптом на шляху автомобіля опинилися народний депутат Дмитро Святаш, мер Михайло Добкін та секретар міськради Геннадій Кернес.

  Унаслідок інциденту постраждав лише Добкін. Він скаржився на біль у недавно зламаній руці, викликали "швидку". Бійці спецпідрозділу пішли з будівлі виконкому. Міські посадовці залишилися чергувати: а раптом "Альфа" повернеться за паперами, які забрати не вдалося.

  Микола Піддубний, В’ячеслав Кузьменко, Харків, 5 канал

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (5.81Мб)

  Попередній матеріал
  У Києві презентували атлас, який знає про Україну все (РЕПОРТАЖ, ВІДЕО)
  Наступний матеріал
  Суд розпочав розгляд справи про вибух газу в Дніпропетровську
  Теги:
  Loading...