5 канал

Марина Порошенко закликала депутатів ухвалити закон "Про освіту" щодо інклюзивного навчання

Закон "Про освіту" щодо інклюзивного навчання необхідно ухвалити якнайшвидше

Перша леді України Марина Порошенко в ефірі "5 каналу" в ході телемарафону "Сильні духом" закликала народних депутатів ухвалити закон "Про освіту" щодо інклюзивного навчання. 

"Я мала виступ на парламентських слуханнях у Верховній Раді, які відбулись 9 грудня минулого року, щоб наші парламентарі почули, дійсно, наскільки це актуально (інклюзивне навчання – 5.ua), наскільки зараз вже назріла ця проблема в Україні. Тоді я запросила до Верховної Ради Ангеліну Чандарову – дівчину, яка має вроджені вади розвитку і дуже сильний характер. Вона зіткнулася з несправедливістю у своєму житті, коли вона отримала відмову у праві на навчання тільки тому, що вона має вади", – нагадала вона.

"Хочу зараз звернутися до парламентаріїв, щоб вони дійсно підтримали законопроект "Про освіту", тому що ми втрачаємо час. І якщо сьогодні ми не приймемо цей законопроект, ми можемо втратити наступний навчальний рік", – зауважила перша леді.

Нагадаємо, сьогодні, 1 червня, на "5 каналі" проходить благодійний телемарафон "Сильні духом", присвячений Міжнародному дню захисту дітей.

Кожен охочий вже може долучитися до збору коштів, які будуть передані Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів Броварської міської ради. Допомогти дітям можна за цим посиланням.

 

Попередній матеріал
Бійці АТО показали "5 каналу", що бойовики ховають за зруйнованими терміналами Донецького аеропорту
Наступний матеріал
Ексклюзивне інтерв'ю з Мариною Порошенко – повне відео
Loading...

Серед іноземців громадяни США найбільше усиновлюють українських дітей з особливими потребами

У Житомирі діти з особливими потребами розмалювали шоколадні писанки

У Броварах відкрили школу для дітей з особливими потребами

В Одесі з'явився трамвай для пасажирів з особливими потребами

Посилити допомогу людям з особливими потребами - такий указ підписав Глава держави

5 канал - трансляція наживо