Марш вишиванок відбувся у Києві [відео]

  Близько двохсот людей у національному вбранні пройшлися від Золотих воріт до Майдану Незалежності. Акція не політична, кажуть організатори, вони хотіли вкотре привернути увагу до українського одягу.

  Вишиванка - це модно. В один голос заявляють учасники вишиванкового маршу. Молодь поєднує це традиційне вбрання з джинсами, міні-спідницями та африканськими зачісками.

  Студенти розповідають,- одягають вишиванку в університет, коли хочуть отримати п`ятірку. Мовляв, хисту додає енергетика людини, яка створювала візерунок.

  На вишиванкову ходу навіть всією родиною виходять. Дружина з чоловіком, небожем та тіткою. Кажуть, одягаються так частенько.

  Вишиванки можна побачити не лише в Україні. Прихильники цього вбрання популяризують сорочки по всьому світу. Алевтина Козачок, приміром, вишиванку одягла цьогоріч у День незалежності України у Барселоні.  

  Поет Сергій Пантюк вишиванки хоч і не колекціонує, але може похвалитися трьома у гардеробі. Нині вбрався у найулюбленішу.

  Організатори вишиванкової ходи,- студенти київських вишів. Кажуть, прагнуть популяризувати це вбрання. Щоби вишиванку одягали не лише на свята, а й щодня.  

  У столиці вишиванковий марш відбувся вже увосьме. Його учасники кажуть, збиратимуться, доки погода дозволятиме. 

  Дар`я Безродна, Максим Петраков, 5 канал 

  Попередній матеріал
  1.000 оголених людей позували для нового проекту С. Туніка
  Наступний матеріал
  Азаров і Табачник вшанували пам`ять Столипіна
  Теги: