меморандум про співпрацю
5 канал

Маріуполь та агенція ООН підписали меморандум про співпрацю

Йдеться про допомогу у вирішенні проблем вимушених переселенців

Маріупольська міська влада та Агентство Організації Об'єднаних Націй у справах біженців підписали меморандум про співпрацю. Зазначається, що документ сприятиме спільному вирішенню проблем вимушених переселенців у різних сферах. Меморандум підписали в межах форуму "Місто солідарності", який зараз триває у Маріуполі.

Наголошується, що Маріуполь став першим українським містом, яке долучилося до цієї ініціативи ООН.

Як стверджують представники місцевої влади, найбільшою проблемою в питанні вирішення потреб вимушених переселенців є забезпечення їх житлом. Представники агентства обіцяють, що залучать до цього процесу іноземних спонсорів, які допоможуть владі міста подолати труднощі.

"Маріуполь ми обрали невипадково, адже місто зробило багато кроків для підтримки переселенців, для дотримання їхніх прав. Міста, які приєднаються до цієї програми, також повинні взяти на себе певні зобов'язання та йти шляхом Маріуполя", – зазначив представник управління Верховного комісара ООН у справах біженців в Україні Пабло Матеу.

Нагадаємо, 19 липня у Мінінформполітики виступили з ініціативою створення державного інформаційного порталу для переселенців

Крім того, раніше уряд створив три територіальні управління у справах переселенців у Донецькій, Луганській і Херсонській областях. 

Попередній матеріал
Спецоперація СБУ в Києві: стали відомі подробиці гонитви зі стріляниною
Наступний матеріал
СБУ по гарячих слідах затримала банду кілерів зі Сходу

Біля Золотого родина переселенців підірвалась на розтяжці

МІП планує створити державний інформаційний портал для переселенців

Уряд створив три територіальні управління у справах переселенців

В Одесі відкрили центр соціально-психологічної реабілітації дітей-переселенців