5.ua

Маленькі пацієнти Інституту раку відзначили перший дзвоник [відео]

  Перший дзвоник для 22 маленьких пацієнтів Інституту раку вперше пронулав у медзакладі. Хоч святкова лінійка і символічна, та традицій дотрималися - є і кульки, і подарунки, і вірші.

  Іван Макаренко, першокласник: ""Нужным пусть будет ваш труд, в реальность мечты превратяться, невзгоды пусть мимо пройдут и все начинанья свершаться".

  Першокласник Іванко Макаренко школи не боїться і вже має чималі плани.

  Іван Макаренко, першокласник: "Хочу писать, писать хочу".

  Діти з нетерпінням чекають на початок занять. За школою і навчанням засумували і великі, і малі. Тішаться, що пізнавати світ зможуть навіть у лікарні.

  Олег Гуслєв, школяр: "Хочеться не відставати від своїх одноліток і вчитися чомусь новому".

  Олексій Наумов, школяр: "Попробую витянуть деякі предмети, в яких погані оцінки, але саме більше інформатика подобається і мови. Але поступать буду на інформатику".

  Щоби бажання школярів здійснилися - на свято принесли каравай.

  Учасник свята: "На щастя, на долю, на усіх. Усім ламай, багато ламай!"

  Допомогатимуть пацієнтам учителі двох столичних шкіл. Заняття будуть індивідуальними, а от після одужання - до звичайних шкіл діти повернуться із підтвердженням здобутих знань. Онкологи ж додають - чекають від нововведення не лише освітнього, а й терапевтичного ефекту.

  Роман Богачев, заступник міністра охорони здоров’я: "Ми ставимо це на більш офіційну основу. Діти можуть отримати відповідні посвідчення і вони вже не тільки фактично, але і юридично не вилучаються із процесу навчання".

  Ігор Щепотін, директор Інституту раку: "Це своєрідна і дуже суттєва, і дуже ефективна реабілітація дітей. Майже 90 відсотків всіх дітей кажуть, що найтяжчим моментом - це було відсутність спілкування з іншими і мати можливість вести звичайний для дітей образ життя".

  Ксенія Дворнікова, Максим Петраков, 5 канал

   

  Попередній матеріал
  ЗМІ: сирійська авіація бомбардує околиці Дамаска
  Наступний матеріал
  Цьогоріч в Умані очікують на 25 тис. хасидів із 24 країн
  Теги: