5.ua

Махніцький: жодного політичного підтексту в розслідуванні подій навколо Першого національного не буде

  Без політичного підтексту. Об’єктивну оцінку дій свободівців в НТКУ - обіцяє дати виконувач обов’язків генпрокурора Олег Махніцький.

  З його слів усі обставини інциденту ретельно вивчать і ухвалять законне рішення, так само розслідують і події, що передували цьому інциденту - зокрема трансляції на каналі передач, що розпалювали міжнаціональну ворожнечу.

  Махніцький Олег, Генпрокурор України: "Всім діям буде дана об’єктивна оцінка, жодного політичного підтексту не буде. Якщо вчинено правопорушення, всі обставини будуть досліджені під час розслідування справи і буде прийняте законне рішення. Будуть досліджені не лише вчорашні події, але й ті, які передували цьому, які зумовили до цього конфлікту. Я маю на увазі і ті передачі, які розпалювали міжнаціональну ворожнечу".

  У свою чергу народний депутат Ігор Мірошніченко не збирається здавати депутатський мандат через учорашній інцидент із виконувачем обов’язків президента Національної телекомпанії України. Про таке під час брифінгу у Верховній Раді "свободівець" заявив особисто. За його словами, до агресивних дій народні депутати вдалися після того, як керівник головного державного каналу Олександр Пантелеймонов дав наказ транслювати урочистості в Москві з нагоди окупації Криму. Також народні обранці визнали, що діяли під впливом емоцій.  

  Ігор Мірошніченко, народний депутат, ВО "Свобода": "Можливо в некоректній формі і ми за це вибачаємося, емоційно спрацювали - ми його змусили написати цю заяву. Але побоїв і іншого свавілля про яке написали журналісти не було. Разом з тим, ми говоримо, що ми не ховаємося під депутатською недоторканістю. Ми готові аби відповідні структури і органи, які за це відповідають, провели незаангажоване, чесне розслідування і дали оцінку всім тим подіям, які відбувалися вчора в кабінеті виконуючого обов’язки генерального директора, який написав заяву".

  Нагадаємо, напередодні троє депутатів свободівців зайшли в кабінет виконувача обов’язків президента Національної телекомпанії Олександра Пантелеймонова і змісили його написати заяву на звільнення. При цьому вони його штовхали та називали москалем.

  Попередній матеріал
  Конституційний суд РФ одноголосно визнав законність анексії Криму
  Наступний матеріал
  У Генеральній прокуратурі допитали Кернеса (оновлено)
  Теги:
  Loading...