5.ua

У Генеральній прокуратурі допитали Кернеса (оновлено)

  Правоохоронні органи підозрюють Геннадія Кернеса у викрадені та катуванні людей. Зокрема Олександр Кутянин та Сергій Ряполов стверджують, що Кернес та його охоронці викрали їх 26 січня у Харкові, доправили до готелю "Національ", в якому били та погрожували.

  Чільник Харкова побив Сергія Ряполова - стверджує потерпілий. Обидва постраждалі - учасники харківського Євромайдану. Це вже другий допит Геннадія Кернеса за тиждень у ГПУ. Нині потерпілий та підозрюваний мали очну ставку. Якщо прокуратура доведе, що мер Харкова замовив чи керував викраденням та катуванням людей, йому може загрожувати до 5 років позбавлення волі.

  Олександр Кутянин, потерпілий: "Нас похищали, угрожали убивством. Лично вот Сергею".

  Сергій Ряполов, потерпілий: "Мне лично Геннадий Кернес угрожал. Бил до крови и говорил, что меня вынесут вперед ногами. Это была гостиница "Националь" – конференц-зал".

  Тетяна Зелькіна, адвокат потерпілих: "Вони намагались проводити зйомку біля готелю "Національ", де їх затримали, зі слів моїх клієнтів, саме охорона Кернеса, а що вони такого знімали, що їх затримали. З їх слів там була велика кількість автомобілів без номерних знаків, з російськими номерами і їм це здалося дещо підозрілим".

  Генадій Кернес, підозрюваний міський голова Харкова: "Да, я не знаю, про кого вы говорите".

  Журналіст: "Ви були в Харкові 26 січня в готелі "Національ"?".

  Попередній матеріал
  Махніцький: жодного політичного підтексту в розслідуванні подій навколо Першого національного не буде
  Наступний матеріал
  Ярема і Тенюх терміново вилетіли до Криму
  Теги:
  Loading...