5.ua

Махніцький: 2 травня в Одесі була змова бандитів і правоохоронців

  Одеська міліція сприяла провокаціям, що були в Одесі 2 травня. Це заявляє виконувач обов’язків генпрокурора Олег Махніцький.


  В інтерв’ю "5-му каналу" він наголосив, що існують відео та фотографії, які свідчать про бездіяльність місцевих правоохоронців. Мало того, посадовець вважає, що сьогодні можна говорити не лише про бездіяльність, а про співучасть. У ГПУ є дані, які говорять про набагато більшу участь одеських правоохоронців у трагічних подіях, але їх Махніцький поки не захотів озвучити.

  Він звернув увагу на відеокадри, які були показані по всіх телеканалах, коли працівники міліції взагалі бездіяли в той час, коли зловмисники стріляли в людей. Бандити були в червоних пов’язках, так само працівники міліції були в червоних пов’язках – підкреслив в.о. генпрокурора. "Це вже говорить про те, що вже наперед був спільний умисел на вчинення відповідного злочину. Тобто, вже було підготовлено, ті пов’язки були пов’язані, вже була домовленість між працівниками міліції і бандитами - я їх інакше назвати не можу", – заявив Олег Махніцький.

  Напередодні ж в Одесі ховали загиблих, а слідчі виявили на місці трагічних подій підозрілі подробиці.

  Попередній матеріал
  На Донеччині з полону визволено трьох військовослужбовців
  Наступний матеріал
  Росію освистали на конкурсі Євробачення