Майже добу пролежав у 15-метровій ямі мешканець Луганщини

  Майже добу пролежав у п’ятнадцятиметровій ямі мешканець Луганщини. У селищі Успенка рятувальники дістали з покинутого колодязя 25 річного чоловіка. У постраждалого переохолодження та незначні забої. Лікарі кажуть: те, що чоловік уцілів - диво.

   

  О восьмій вечора Олексій Безуханич вийшов з двору до магазину. Чоловік вирішив скоротити шлях, та впав у п'ятнадцятиметровий колодязь з брудною водою до пояса. Спроби вилізти з ями були марними

  Олексій Безуханич, потерпілий: «Соорудил там из досок лежанку, но падал каждые двадцать минут в воду, плохо держались. Я уже собирался вторую ночь ночевать, просто выбраться самому никак, пытался раз 20, был выпивший чуть-чуть».

  Тільки через двадцять годин крики чоловіка почули випадкові перехожі. Вони й викликали рятувальників. Ті - кажуть, Олексій народився у сорочці.

  Андрій Толмачов, начальник 31 Державної пожежно-рятувальної частини: «Состояние у него было шока без видимых повреждений. Состояние шока, он практически не говорил. Это удача, везение. Глубина сами видите какая, и то что прохожие услышали».

  Зараз чоловік  у лікарні. Медики кажуть, - його стан середньої тяжкості. В Олексія переохолодження та підозра на запалення легенів.

  Наталія Вдовяк, завідувач терапевтичного відділення Лутугинської центральної лікарні:«Очень уникально то, что при полете на глубину 15 метров у него нет ни единого перелома. Единственное, общее переохлаждение и ссадины. Может быть сыграл тот факт, что больной был в состоянии алкогольного опьянения. Был бы трезвый навряд ли б выжил».

  Злощасний колодязь розташований на території закинутої садиби. Жодної огорожі чи попереджувальних знаків про те, що там вирва - немає. У сільраді запевняють, до них ніхто не звертався із проханням накрити яму. А земля перебуває у приватній власності.

  Тетяна Сізова, мешканка с. Успенка: «То шо страшно, діти чужі бігають. Не дай бог втопне, тут вєткі люди кидали. А оно шо, хтось забрав виткі».

  Володимир Іскрук, голова Успенської селищної ради: «Конкретно по этому участку никто не обращался. Там рядом дорога, я вообще не пойму, почему там тропинка натоптана».

  Водночас у сільраді запевнили - після останнього випадку колодязь накриють залізобетонною плитою.

  Лілія Прокопенко, Віктор Прокопенко, Луганщина, «5 канал».

  Попередній матеріал
  У США 200 тис людей залишилися без води
  Наступний матеріал
  Перший Президент України святкує 80-річний ювілей
  Теги: