nahnews.com.ua

Майже 4 млн українок хоча б раз у житті зазнавали фізичного насильства

  Практично 4 млн жінок України від 15 до 49 років хоча б один раз у житті переживали фізичне насильство.

  Такі дані сьогодні під час брифінгу оприлюднила представник Фонду народонаселення ООН в Україні Нузхат Ехсан, повідомляє РБК-Україна.

  "Минулого року ми провели дослідження поширення насильства і виявилося, що 19 % жінок у віці від 15 до 49 років хоча б один раз у житті переживали фізичне насильство, а 8 % жінок хоча б один раз у житті переживали сексуальне насильство. Якщо ми переведемо ці відсотки в цифри, то побачимо, що практично 4 млн жінок в Україні хоча б раз у житті переживали фізичне насильство і 1,7 млн ​​жінок переживали сексуальне насильство. Ці цифри є неприємними і неприпустимими", – заявила Ехсан.

  За її словами, домашнє насильство в Україні значно зросло через збройний конфлікт на сході України. "У ситуації збройного конфлікту, яку зараз, на жаль, переживає Україна, ризик насильства критично зростає, і ми вже бачимо підвищення домашнього насильства, бачимо звіти, які отримуємо від партнерів із громадянського суспільства. На жаль, ці випадки відбуваються і заподіюються часто пост- комбатантами і солдатами, які повертаються з місць, де відбувається збройний конфлікт. Вони дуже сильно психологічно травмовані, і, на жаль, цей стрес виливається в насильстві до їх найближчих людей", –  додала Ехсан.

  Попередній матеріал
  Центр Харкова заміновано
  Наступний матеріал
  Уповноважений Президента привітав дітей-інвалідів у закладі на Київщині

  Індія посилила покарання за сексуальне насильство

  В Індії відбувся черговий марш проти насильства над жінками

  Тортури та насильство застосовуються проти дітей в Україні, які порушили закон [відео]

  Рада посилила відповідальність за насильство щодо журналістів