Майстер-клас з виготивлення вбрання з натуральних матеріалів [відео]

  Взуття з конопель та ляльки з льону. До Всесвітнього Дня захисту довкілля у Києві влаштували майстер-класи з виготовлення вбрання, іграшок та прикрас із натуральних матеріалів.

  Допомагати створювати вироби з глини, льону, дерева та паперу до столиці з`їхалися майстри з усієї країни. Найбільше охочих зібралося на майстер-класі з гончарства. Дорослі ліпили посуд, а діти - глиняних скіфських баб. Популярним виявився і майстер-клас "Як замінити Барбі". На ньому вчили робити ляльку-мотанку. На відміну від іноземної красуні, мотанка, кажуть майстри, зроблена з натурального матеріалу та символізує українську культуру. Долучилися до свята і вегетаріанці. Активісти руху пронували усім перевзутися у сандалі з конопель. Запевняють - цей матеріал кращий за шкіру.

  Роман Даниленко, взуттяр: "Просто ці знання були втрачені після того, як почалася боротьба проти з коноплею, як з наркотиком. Конопля технічна, тому ефектов не наблюдається. Дуже цікава розробка - конопляні стєльки, конопляні волокна разом з полином, полин - це дуже антисептична дія".

  Попередній матеріал
  Родині Младича виплатили пенсію генерала
  Наступний матеріал
  Німецькі вчені назвали джерелом кишкової недуги ферму неподалік Гамбурга
  Теги:
  Loading...