Львівські правоохоронці вчилися вгамовувати футбольних фанатів [відео]

  Львівські правоохоронці вчилися вгамовувати футбольних фанатів. На львівському євро-стадіоні спецпідрозділи міліції демонстрували польським колегам, як діятимуть у надзвичайних ситуаціях під час євро-2012. У місті Лева відбудуться три матчі європершості. Правоохоронці прогнозують - їх відвідає понад 50 тисяч іноземних уболівальників.

  У фан-секторі понад три сотні агресивно налаштованих уболівальників затіяли бійку. Дехто намагається вибігти на поле, хтось провокує інших. Коли стюарти не можуть дати ради, втручаються спецпідрозділи міліції. Ще одну бійку правоохоронці розганяли під час перерви. За легендою, біля фаст-фуду побилися вболівальники. До справи залучили спецпідрозділи "Беркут", "Грифон" та внутрішні війська. За кілька хвилин фанатів розігнали, найбільш агресивних - затримали.

  Михайло Курочка, заступник начальника  УМВС України у Львівській області: "Тут на стадіоні функціонує три камери для жінок і для чоловіків. Окремо і є приміщення для суду загальної юрисдикції і адміністративного суду міграційна служба, яка буде знаходитися на стадіоні буде займатися депортацією таких вболівальників".

  Міліція відпрацьовувала два із 10 можливих варіантів заворушень на стадіоні та поблизу арени. Польські правоохоронці вражені - найбільше сподобалася робота Беркута.

  Ігор Парфенюк, керівник поліції Любліна (Польща): "У нас поліція діє так само, але на стадіоні працює лише один підрозділ. Він виконує ті ж завдання, які у вас здійснюють - три підрозділи".

  Правоохоронці, які під час навчань виконували ролі агресивних фанатів, кажуть, добре знайомі із поведінкою вболівальників. Тому намагалися найбільш правдоподібно відтворити небезпечну ситуацію.

  Під час Євро-2012 у Львові охоронятимуть порядок 3,5 тисячі міліціонерів. На матчі очікують понад 30 тисяч німецьких уболівальників, близько 15 тисяч - португальських та 5 тисяч - данських. Українських фанів, які мали конфлікти з правоохоронцями за останні 5 років, на євро-матчі не пускатимуть.

  Олександр Ваврищук, Євген Радіон, Львів, 5 канал

   

  Попередній матеріал
  Патент на власноруч розроблену комп’ютерну програму отримала на Луганщині школярка
  Наступний матеріал
  Пам`ятник Володимиру на невдовзі може сповзти вниз через зсуви ґрунту [відео]
  Теги: