5 канал

Луценко розповів, скільки мільярдів ГПУ планує конфіскувати 2018 року

  У Генпрокуратурі зазначають: відомства поки неохоче освоюють кошти спецконфіскації

  Наступного року Генеральна прокуратура України має наміри конфіскувати ще 5 мільярдів гривень. Про це повідомив очільник відомства Юрій Луценко в ефірі ZIK

  Також він прокоментував чутки про те, що гроші Курченка та Арбузова пішли не в бюджет, а з їх рахунків був знятий арешт.

  "Кошти організованого злочинного угрупування на чолі з Януковичем були заморожені ще 2014 року. З того часу ніхто не міг їх спецконфіскувати. Декілька десятків спроб у парламенті провалювалися під різними надуманими приводами людьми, які були пов’язані з оточенням Януковича. Через це було прийняте рішення провести спецконфіскацію у рамках наданих нам законом можливостей. Вони є достатньо вузькі, але ми змогли пройти в це "вушко для голки", – зазначив Луценко.

  Також генпрокурор додав, що нині Держказначейство та банки підтвердили: всі 1,5 мільярда доларів списані з рахунків.

  "Усі кошти знаходяться у розпорядженні держави. Все інше – неправда. Більше того, наступного року продовжимо спецконфіскацію ще кількох мільярдів коштів угрупування Януковича. Зокрема, в Одесі ми спецконфіскували нафтопереробний завод, який незаконно придбав Курченко", – нагадав голова Генпрокуратури.

  Він також додав, що наразі міністерства освоїли лише 5 мільярдів з тих 22 мільярдів гривень, які у червні розподілила ВР.

  "У першу чергу, освоїло Міністерство оборони та автодор. Якщо говорити політичними термінами, то освоєння такої малої суми означає саботаж. Тим не менш, наступного року ми сподіваємося спецконфіскувати не менше 5 мільярдів. Я буду виступати, аби уряд взяв на себе зобов’язання, щоб ці кошти дійшли до людей", – наголосив Луценко.

  Попередній матеріал
  Дивіться наживо на 5.UA церемонію покладання квітів до пам'ятного знаку "Воїнам Чорнобиля"
  Наступний матеріал
  Рух 50 км/год: у Нацполіції розповіли, як можна підвищити швидкість
  Loading...