Facebook/Мустафа Джемілєв

Луценко: протестувальники під ВР за фінансової підтримки з-за кордону готують силовий переворот в Україні

Генпрокурор Юрій Луценко заявив під час виступу на Раді регіонального розвитку, що 150-200 протестувальників під стінами парламенту за фінансової підтримки з-за кордону готують силовий переворот в Україні

За словами генпрокурора, одним із найбільших надбань Майдану є право на мирний протест, "у країні є підстави для мирного протесту громадян". "Влада має помилки, а життя людей достатньо важке", – переконаний він.

"Тим не менше, право на мирний протест не означає підготовку до силового перевороту, який затіяла невеличка купка людей – приблизно 150-200 чоловік, які, оголосивши себе єдиними праведниками, вимагають від держави робити тільки те, що вони, за підтримки фінансів з-за кордону, у свій час я це доведу, вони фінансуються з-за кордону, силовими методами за допомогою придбання автоматичної нарізної зброї, підготовки спеціальних збройних схронів хочуть нав'язати Українській державі. Відповідально заявляю: це у них не вийде, no pasaran, вони не пройдуть", - наголосив Луценко.

"Українська держава буде керуватися Конституцією, законами, волею народу, а не жменьки авантюристів, які хочуть зробити черговий переворот на втіху Кремлю", – запевнив він.

Луценко підкреслив, що участь у підготовці до перевороту беруть не тисячі людей, які приїжджають до Києва, а "жменька гастролерів".

"Участь у цьому запланованому перевороті беруть гастролери без громадянства, Міхеїл Саакашвілі, який як голова (Одеської) обласної державної адміністрації примусив своїх підлеглих оформити дозволи на постійне проживання 20 громадянам Грузії як цінним діячам культури. Тепер ці діячі "сіють вічне, мудре, добре" по всій території країні... Саме вони з нарізною зброєю охороняють Саакашвілі, перебувають у таборі та готують цей силовий переворот. Це не пройде. Ні українські громадяни, ні, тим більше, заїжджі гастролери не зможуть нав'язати волю Українській державі", – заявив генпрокурор.

Дивіться фото за темою:

ФОТО: Під Верховною Радою сталися сутички мітингувальників і правоохоронців

/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Брифінг речника Міноборони з питань АТО - відео
Наступний матеріал
Ніколи ставки за кредитування ще не були такими низькими - Порошенко
Loading...

Саакашвілі повідомив, коли завершиться акція під Верховною Радою

У Києві поліція затримала чоловіка, який намагався пронести під Раду зброю

Представники руху Саакашвілі залишили наметове містечко під ВР, там залишились лише соратники Семенченка – журналіст

Семенченко провокує учасників акції під ВР на насилля – Гончаренко

Ситуація в центрі Києва: "ледачий" марш на Банкову та анонс "інших методів" протесту

"Намети розбрату": чому ситуація під парламентом стала напруженою