Юрій Луценко
Юрій Луценко 5.ua

Луценко анонсував внесення нових подань на зняття недоторканності з народних депутатів

  За словами Луценка, наразі декілька десятків депутатів перевіряються на правильність заповнення електронних декларацій та повноту сплати податків

  Генеральний прокурор України Юрій Луценко анонсував восени внесення нових подань до Верховної Ради на зняття недоторканності з народних депутатів. Про це він сказав у понеділок, 4 вересня, під час робочої поїздки до Миколаєва, повідомляє УНІАН.

  "Я не ганяюся за депутатами, міністрами, губернаторами чи ще кимось. Моє завдання - об’єктивно оцінювати надані факти та докази", - заявив Луценко.

  Генпрокурор Україени також зазначив,  що наразі декілька десятків депутатів перевіряються на правильність заповнення електронних декларацій та повноту сплати податків.

  "На сьогоднішній день півтора десятки з них знаходяться на стадії податкового повідомлення рішення – це повідомлення податкової про те, що податки сплачені не всі. Вони мають право їх оскаржити в судах. Тільки після того, як суд визнає, що податки сплачені не всі, я йду до Верховної Ради. Стосовно інших депутатів – є і не податкові підозри, вони поки що опрацьовуються слідством, в момент, коли доказів буде достатньо, в цей момент я подам подання до Верховної Ради", - зазначив Луценко.

  "По моїх суб’єктивних відчуттях, восени прийдеться подавати нові подання. Скільки? Не знаю, а якби знав, все одно б не сказав. На кого - тим більше. Але ніякої гонки немає", - заявив генпрокурор.

  "Смисл у тому, щоб у наступну Верховну Раду прийшло набагато менше людей, які хочуть займатися бізнесом. Туди мають приходити політики, нехай навіть політики, які будуть думати інакше, ніж я, але політики, які не будуть використовувати Верховну Ради як верховну біржу, а свій мандат - як міцний дах", - пояснив Юрій Луценко.

  Як повідомляв 5.UA, у липні Верховна Рада успішно проголосувала за подання генпрокуратури про притягнення до кримінальної відповідальності по трьом народним депутатам – це Борислав Розенблат, Максим Поляков та Олесь Довгий. Однак зняття депутатської недоторканності з "радикала" Андрія Лозового та депутата від "Народного фронту" Євгена Дейдея народні обранці не підтримали. Крім того, ВР не надала згоду на затримання та арешт Розенблата й Полякова.

  Попередній матеріал
  У партії Меркель заявили про хакерські атаки з російських IP-адрес
  Наступний матеріал
  Чому пам'ять про Революцію гідності не може співіснувати з елітними інтер'єрами – "Час. Підсумки дня"
  Loading...
  В Раді зареєстрували законопроект про скасування депутатської недоторканності

  В Раді зареєстрували законопроект про скасування депутатської недоторканності

  "Процес пішов": як нардепи з криками та сварками Добкіна недоторканності позбавили

  "Процес пішов": як нардепи з криками та сварками Добкіна недоторканності позбавили

  Валізка згодиться: Рада дала згоду на зняття депутатської недоторканності, затримання та арешт Добкіна

  Валізка згодиться: Рада дала згоду на зняття депутатської недоторканності, затримання та арешт Добкіна