5.ua

Луганський підприємець засмічує місто білбордами з славослів'ями Путіну [відео]

   

  Він вдячний йому за мир та мріє про Євразійський союз. Луганський бізнесмен Владислав Кривобоков уже кілька років поспіль зізнається у любові до президента Російської федерації. Раніше – за космічні досягнення. А тепер, не мало, не багато – за уникнення Третьої світової війни.

  Сергій Мельников, помічник Владислава Кривобокова: «Владимир Владимирович Путин занимался более глобальными вопросами – сохранил мир на всей земле. Владимир Владимирович, благодаря его воле, мы считаем, была предотвращена 3-я мировая война».

  Путін у шоломі космонавта посміхається луганчанам уже кілька тижнів. Утім, чому – розуміють не всі.

  Луганчани: «Вообще не понимаем. Причем тут Путин в Украине за мир – не понятно».

  Луганчани: «Он войну делает кругом!»

  Луганчани: «Это он? Точно! За мир? Я думаю – нет, не за что его благодарить. Тот дерибан, который они устромили – это не личет этой стране, империи».

  Не сприймають всерйоз такі гасла і місцеві націоналісти, а епатажного проросійського земляка порівнюють із колишнім столичним головою. 

  Артем Заїка, голова Луганського осередку ВО «Свобода»: «Путь в космос виглядає смішно, коли ми можемо ототожнити з одіозним мером Києва. Що таке «Космос» – там вже знають. Подібні загравання з Путіним, Кремлем – як на мене, загрози для України, як для держави, не містять в собі».

  Чи містять такі гасла загрозу національній безпеці – мали би відповісти у луганському СБУ. Утім, у відомстві 5-му каналу повідомили, що коментувати тут нічого. А от місцеві рекламісти запевнили – дякувати будь-кому українське законодавство не забороняє. Не можна лише пропагувати насильство, розповсюдження наркотиків, зброї та закликати повалити конституційний лад. Все інше – на совісті замовника.

  Ольга Шаповалова, директор рекламної агенції: «Это типичный пример косвенной рекламы, он не противоречит цензуре. Каждый трактует по своему, в силу мышления, у нас разные… Как я понимаю, этот человек – фанат Путина, фанат его политического режима».

  Плакати Кривобоков розміщує на власних рекламних майданчиках і лише власним коштом, запевняє його помічник. І про все зроблене – неодмінно інформує адміністрацію російського президента.

  Лілія Прокопенко, Віктор Прокопенко, Луганськ, 5 канал

   

  Попередній матеріал
  У чемпіонаті НХЛ зіграно чергові 3 матчі
  Наступний матеріал
  «Amnesty International» закликає українську владу почати боротьбу з тортурами у міліції
  Теги:
  Loading...