ЛНУ 5.ua

Луганський національний університет ім. Шевченка переїхав до Старобільська

ЛНУ ім. Шевченка зберіг 75% професорсько-викладацького складу

У 2014 році, після того як бойовики захопили Луганський національний університет ім. Шевченка, він перемістився у Старобільськ, там знаходиться його філіал. У цьому році університет набрав 3,5 тисяч студентів, серед них 148 – це військові, які зараз несуть військову службу в зоні АТО. Про це у програмі "Інформаційний ранок" на "5 каналі" повідомив ректор Луганського національного університету ім. Шевченка Сергій Савченко.

Він зазначив: "У ЛНУ зараз навчаються біля 7,5 тисяч студентів, випустили 5 тисяч. Ми працюємо у штатному режимі".

"У цьому році почали працювати нові правила умови, що стосуються таких освітніх центрів Донбас-Україна – це можливість абітурієнтам, які  знаходяться на окупованій території, вступити до вузу без ЗНО. Біля 500 студентів у цьому році отримали у нас консультації щодо можливості такого навчання, а 200 з них стали нашими студентами", – розповів Савченко.

Він додав: "Частина наших викладачів не змогли переїхати до Старобільська, але вони співпрацюють з нами. Ми зберегли біля 75% професорсько-викладацького складу. Ми у змозі забезпечити якісну підготовку студентів на сучасному рівні".

Попередній матеріал
В ЗСУ стартували масштабні стратегічні командно-штабні навчання "Рубіж-2016"
Наступний матеріал
У НАЗК озвучили кількість декларацій за два тижні до закінчення їх реєстрації

"Переселений" з Криму Таврійський університет запрацював у Києві

У Сєвєродонецьку урочисто відкрили університет, що понад два роки працював в евакуації