Аваков_Сєвєродонецьк 5.ua

У Сєвєродонецьку урочисто відкрили університет, що понад два роки працював в евакуації

Повноцінно навчальний заклад запрацює вже за рік

Луганський університет внутрішніх справ після двох років перебування у Сумській та Миколаївській областях знову повернувся на Луганщину. Сьогодні його офіційно відкрили у Сєвєродонецьку. Про це повідомляє власний кореспондент "5 каналу".

Переїзд на нове місце відзначили урочисто. На заході були присутні переважно заочники, решта поки продовжить навчання у Миколаєві, доки у Сєвєродонецьку закінчуватимуть ремонт приміщення.

"Ми прийняли принципове рішення, що Луганський інститут повинен бути у Луганській області. Ми не приймали рішення про його скорочення чи об'єднання ( з іншим вишем). Для нас важливо, аби цей навчальний заклад функціонував на своїй землі і виконував ті завдання, які перед нами стоять", - каже міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков.

Наразі у виші навчаються 3 400 студентів. "Коли закінчаться всі ці організаційні заходи, вони будуть приїжджати, закінчувати навчання саме тут, у Сєвєродонецьку", - зазначає викладач Руслан Панасенко.

Зараз же, як повідомляється, університет розмістився в одному із покинутих корпусів Сєвєродонецької школи-інтернату. Високопосадовці обіцяють, що повноцінно навчальний заклад запрацює через рік, до того часу зроблять навчальні аудиторії.

Вікторія Ковальова, Петро Ковальов, "5 канал"

Попередній матеріал
Адвокат, що хотів взяти у заручники дружину Турчинова, постане перед судом
Наступний матеріал
Брифінг речника Міністерства оборони з питань АТО Олександра Мотузяника - відео

Полторак взяв участь в урочистих заходах до Дня знань у Національному університеті оборони ім. І.Черняховського – відео

34 військових офіцери випустив університет Дніпра

Порошенко присвоїв Харківському університету Повітряних Сил статус національного

Випуск в університеті оборони ім. Черняховського: 37 офіцерів отримали дипломи магістрів