Лобода сумнівається в об`єктивності результатів "Євробачення"

  В об`єктивності результатів голосування телеглядачів та журі на цьогорічному "Євробаченні" сумнівається представниця України Світлана Лобода. Організатори конкурсу в Україні хочуть побачити роздруківки голосування.

  Зокрема, конкурсантка здивована оцінкою росіян - два бали, оскільки упродовж усього перебування в Москві відчувала велику підтримку сусідів. Своїм виступом Світлана Лобода задоволена. Вона запевнила, що зробила усе можливе й нагадала про свою недугу - перед змаганням захворіла на бронхіт. Тепер співачка активно зароблятиме гроші, щоб повернути свою квартиру, яку заставила перед поїздкою на "Євробачення". Фінансової допомоги від держави, каже Світлана Лобода, вона так і не дочекалася. Вже завтра учасниця пісенного конурсу знову вирушить до Москви - з концертом. А ще не виключає, що братиме участь у "Євробаченні-2010".

  Світлана Лобода, співачка: "В этом году мы сделали все возможное, чтобы представить достойно нашу страну. Что касается результатов - безусловно, каждому артисту амбициозному хочеться максимально высоких результатов. Но, коль так сталось, значит на это воля Божья. Значит, нам нужно сделать заявление - мы хотим в следующем году вновь представлять Украину на Евровидении, чтобы добиться максимально высоких результатов".

  Надалі у виборі переможця "Євробачення" постійно братиме участь журі. Таке рішення ухвалила Європейська мовна спілка за наслідками проведення цьогорічного конкурсу в Москві - коли запровадили нову процедуру голосування. Члени журі від кожної з країн-учасниць "Євробачення" безпосередньо впливали на визначення переможця: голоси журі і телеглядачів враховували 50 на 50. Організатори конкурсу запевняють: за допомогою професійного журі голосування стало об`єктивнішим і справедливішим.

  Попередній матеріал
  Працівники Continental протестували проти звільнень
  Наступний матеріал
  У Нью-Йорку провели антитерористичні навчання (репортаж)
  Теги:
  Loading...