Лівійські українці повертаються на Батьківщину

  Лівійські українці повертаються на Батьківщину. Минулої ночі спецлітак міністерства оборони евакуював із Тріполі 125 наших співвітчизників та 38 іноземців.
  Зокрема громадян Росії, Азербайжану, Польщі, та Казахстану. Евакуйовані розповідають, що охочих  виїхати з Тріполі насправді не багато, оскільки у місті досить спокійно. Головні ж заворушення відбуваються у місті Бенгазі. В МЗС вже пообіцяли організувати повернення українців із цього міста. Зокрема в четвер їх паромом мають доправити із Бенгазі до Туреччини.

  Українець, що перебуває в Лівії: "Конечно то что показывают по телевизору, это показывают Бенгази, там бомбили, у нас там, в Триполи именно не бомбили, нет, просто действительно стреляют, действительно это все".

   Олександр Дікусаров, ручник МЗС: "Планується відправлення парому з міста Бенгазі, який знаходиться на сході Лівії до Стамбулу. Цим паромом зможуть відбути українські громадяни до Туречини, зараз це питання активно опрацьовується нашими дипломатами в Лівії, і складаються списки в Бенгазі тих людей, які можуть потрапити на цей паром".

  Попередній матеріал
  Диверсійну групу на нафтові об`єкти Лівії направив Каддафі
  Наступний матеріал
  У Бахрейні маніфестанти вимагають відставки уряду
  Теги: