Журналісти "5 каналу" разом з вірянами вирушили маршрутом хресної ходи УПЦ КП

За словами учасників ходи, мета заходу – показати єдність України

Віряни рушили від Володимирського собору, де від 9 години тривало богослужіння, яке очолив Святіший Філарет. Він же очолив і хресну ходу.

Маршрут ходи такий:

Бульвар Тараса Шевченка – вулиця Володимирська – Софійська та Михайлівська площі – вулиця Трьохсвятительська. Врешті, парафіяни дістануться Володимирської гірки, де стоїть пам'ятник князю Володимиру. Там відбудеться молебень.

У цілях безпеки на вході до Володимирського собору встановили кілька рамок металошукачів. Крім того, обмежено рух транспорту. На місці також чергують правоохоронці зі службовими собаками.

Як повідомили "5 каналу" у прес-службі МВС, у ході йдуть до 10 тисяч вірян. Рух на їхньому шляху обмежений, поліція вартує у посиленому режимі. Порядок охороняють близько 4,5 тисяч правоохоронців. Колона рухається без перешкод, а сама хода простяглася на сотні метрів.

"Кожного року наша родина бере участь у цій ході на честь Хрещення Києва та всієї України князем Володимиром. Ми завжди беремо участь у цій ході, оскільки ми православні, це наша церква і ми її підтримуємо", – каже одна з учасниць ходи.

"Перший сенс (брати участь – 5.ua) – це показати нашу єдність. Мені так здається", – додає вірянка.

За словами учасників ходи, ця хода є виявом єдності України, єдності української церкви. "Ми всі беремо участь у ході для підтримки, для спільної молитви, для того, аби Україна була єдиною, неподільною, мирною державою", – каже учасник ходи. 

Нагадаємо, ранком 28 липня Президент привітав українців з Днем Хрещення Русі-України. Крім того, Філарет закликав долучитися до сьогоднішньої Хресної ходи УПЦ КП.

Попередній матеріал
Кличко побоюється, що з Києва втече скандальний забудовник Войцехівський
Наступний матеріал
Путін одночасно бомбардує Алеппо і обіцяє "гуманітарну операцію"

Порошенко: Вселенський Патріархат – єдиний, хто може врегулювати канонічний статус Української Церкви

Росія чекала на заборону "хресної ходи" УПЦ МП – Нищук

Президент привітав українців з Днем Хрещення Русі-України

"Моліться з нами": Філарет закликав долучитися до сьогоднішньої Хресної ходи УПЦ КП