Володимир Курпіта, лікар-інфекціоніст
Володимир Курпіта, лікар-інфекціоніст 5 канал

Люди не розуміють, навіщо вакцинуватися, якщо не працює карантин, зате працює Буковель – лікар-інфекціоніст

Читайте по-русски
Програма вакцинації в Україні повністю провалена, вважає викладач школи охорони здоров’я НАУКМА Володимир Курпіта

Влада не зробила ніяких кроків для роз'яснення важливості щеплення від коронавірусу серед українців, тому вакцинуватися збирається тільки близько третини людей. Про це в ефірі ток-шоу "Країна" на "5 каналі" сказав лікар-інфекціоніст, викладач школи охорони здоров’я НАУКМА Володимир Курпіта.

"Я в шоці і хотів би повернутися до цифр – насправді 28% людей, які згодні вакцинуватися – це результат популізму, який зараз представлений. Це об'єктивна реальність проваленої програми вакцинації. Люди зараз абсолютно не розуміють, яка вакцина прийде, що для цього буде зроблено, де вони можуть отримати вакцинацію. І для чого взагалі вони повинні вакцинуватися, якщо в нас не працюють карантинні обмеження, продовжують працювати супермаркети, якщо в нас працює Буковель, куди їздить президент, і так далі", – наголосив він.

"Ми говоримо про те, чому потрібно вакцинуватися: тому що COVID залишиться в нашій країні назавжди, так само як в усьому світі. Тому що імунітет після COVID триває шість місяців, а після цього ви можете захворіти вдруге. Тому що в нас 20 тисяч людей померло офіційно від коронавірусу, скільки ще померло – ми не знаємо, але 20 тисяч зафіксовано померлих. Тому що в нас хворіють і помирають медики. Про це ми повинні говорити, щоб людей закликати до вакцинації. Це провал, що суспільство не розуміє, чому воно повинно вакцинуватися, якщо зараз нам розповідають про те, що в нас смертність нижча, ніж в інших країнах – це нонсенс", – наголосив Курпіта.

Своєю чергою народна депутатка від фракції "Голос" та членкиня комітету Верховної Ради з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування Ольга Стефанишина заявила, що вважає організацію вакцинації населення особистим провалом міністра охорони здоров'я Максима Степанова.

"Це провал особисто міністра Степанова, як і провал з підготовкою тестування, як провал з підготовкою лікарень", – наголосила вона.

Дивіться повний запис програми "Країна":

Нагадаємо, з 8 січня в Україні формально триває локдаун, але президент Володимир Зеленський відвідав курортний Буковель, де він встиг покататися на лижах і поспілкуватися з людьми без маски.

Попередній матеріал
Газові бунти в Україні: чи є у влади розуміння того, як знизити тарифи
Наступний матеріал
Санкції проти Дубінського та друзів Деркача через втручання у вибори в США – як це вплине на фігурантів
Loading...