родини військових
родини військових відкриті джерела

“Літо без війни” – фонд Тайри збирає кошти для організації відпочинку дітей полеглих воїнів і полонених українців

Читайте по-русски
Суть програми полягає в тому, щоб забезпечити дітей та їхніх матерів можливістю відпочити на спокійних узбережжях Болгарії, Хорватії, Греції

Благодійний фонд "Мрія", заснований парамедиком та волонтеркою Юлією Паєвською "Тайра", відправив перші групи дітей військовополонених і полеглих воїнів із Києва та Дніпра на відпочинок у Болгарію у рамках програми "Літо без війни". Про це повідомила волонтерка і виконавча директорка фонду "Мрія" Тетяна Комлик "Татуся Бо".

"Коли тільки починали цей проект, я справді дуже переживала, чи зможемо організувати все так, щоб ці родини обійшли усі клопоти пов'язані з організацією відпочинку, щоб для них було тільки сонце і лагідні хвилі. Тож зараз я дякую кожному члену нашої команди за те, що доклали і докладаєте максимум зусиль, аби зробити відпочинок родин полонених, зниклих безвісти, загиблих Героїв легким і безтурботним", – розповідає волонтерка.

Суть програми полягає в тому, щоб забезпечити дітей та їхніх матерів можливістю відпочити на спокійних узбережжях Болгарії, Хорватії, Греції. Або за бажанням – в західних регіонах України, якщо сім'я не може виїхати за кордон та чекає на повернення свого воїна з полону. Це турбота про найменших і найбільш вразливих українців, яким необхідно допомогти відновити внутрішній ресурс і дозволити повірити, що життя складається не тільки з втрат.

"Я дякую кожному донору, кожному, хто підтримав "Літо без війни". Ваші донати роблять справді велику справу. "Мені зараз здається, що мене обіймає багато людей" - це сказала одна з матерів перед поїздкою. І це справді так. Доброї дороги і чудового відпочинку нашим родинам. Програма діятиме до середини вересня. Я все ще хвилююся, чи все пройде добре, чи не надто втомиться малеча в дорозі, чи буде теплим море. Вони не чужі. Це все наші діти", – додає Тетяна Комлик.

Ваша фінансова підтримка має велике значення, адже вона дозволить забезпечити цим дітям незабутній літній відпочинок та дарувати їм надію на краще майбутнє. 

Долучитися до збору можна тут:

https://send.monobank.ua/jar/94mz4qf8TW

✔️ Благодійна організація "Українська фундація "Мрія" 

ЄДРПОУ: 45083663

Для допомоги родинам полонених: р/р: UA733052990000026008016231471

Для допомоги родинам загиблих: р/р: UA773052990000026005026230067

в АТ КБ "ПРИВАТБАНК", м. Київ

Призначення платежу: Благодійна допомога для здійснення статутної діяльності

✔️ PayPal: [email protected]

Обирайте в "Payment type" опцію "For friends and family"

Попередній матеріал
Народ України має дізнатися імена справжніх покровителів Трубіцина – Ірина Фріз
Наступний матеріал
Віддала перевагу "Стугні" замість мандату ВР: у "Євросолідарності" привітали з днем народження Тетяну Чорновол
Loading...