Терорист і український полонений-заручник
Терорист і український полонений-заручник dt.ua

Лікуватимуть як міністрів: Президент доручив забезпечити звільнених заручників меддопомогою

За словами Ірини Геращенко, кількість українців, яких незаконно утримують проросійські бойовики на Донбасі, зросла вже до 170 осіб

Забезпечити усім необхідним наказав Президент Петро Порошенко тих українців, що їх мають звільнити з полону 27 грудня. Переговірник від України в Мінську Ірина Геращенко запевнила – всі технічні та логістичні моменти по обміну вже узгоджені. Залишилося, щоб бойовики виконали домовленості.

"Президент України щойно дав доручення, що, по-перше, всі заручники, які будуть звільнені 27 грудня, вони мають пройти медичну і психологічну реабілітацію у лікарнях, які раніше лікували тільки депутатів, міністрів. Але тепер їх двері будуть відкриті для наших в'язнів, героїв, яких ми звільнимо. Також Президент доручив Міністерству оборони зробити все для того, щоб якнайшвидше наші хлопці та жінки, які будуть звільнені, були доставлені до своїх родин", – зазначила Геращенко.

Водночас, за словами Ірини Геращенко, кількість українців, яких незаконно утримують проросійські бойовики на Донбасі, зростає. Уповноважена Президента з мирного врегулювання поінформувала, що за даними, які надав під час наради в Адміністрації Президента керівник СБУ Василь Грицак, – нині бойовики утримують в заручниках 170 українців.

Дивіться також фотогалерею:

"Зелені чоловічки" на вулицях окупованого Луганська – фоторепортаж

/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
"Не втримались": на завершення доби окупанти порушили перемир'я 120-м калібром
Наступний матеріал
Коли дістало: Чому мешканців 5-поверхового будинку у Києві заливає водою
Loading...