dmsu.gov.ua

Лідер гурту Brutto Сергій Міхалок отримав документ на постійне проживання в Україні

  Лідер групи Brutto, колишній "Ляпис Трубецкой", Сергій Міхалок та його продюсер Антон Азізбекян отримали посвідки на постійне проживання в Україні.

  Лідер групи Brutto, в минулому "Ляпис Трубецкой", Сергій Міхалок і його продюсер Антон Азізбекян 25 травня отримали посвідчення на постійне проживання в Україні. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Державної міграційної служби України.

  "У січні цього року Віце-прем’єр-міністр - Міністр культури В’ячеслав Кириленко подав клопотання до МВС з проханням надати дозвіл на проживання для цих двох артистів як діячам культури, імміграція яких відповідає інтересам України, щоб підтримати імідж України як держави, в якій гарантовано можливості для вільного вираження власних поглядів та переконань, в тому числі через творчу діяльність, а також врахувати в цьому рішенні позицію гурту з підтримки української Революції гідності та їхній внесок у розвиток української музики", - йдеться у повідомленні.

  Посвідка на постійне проживання надає іноземцям право постійно проживати в Україні та користуватися тими самими правами і свободами, а також нести такі самі обов'язки, як і громадяни України, за винятками, встановленими Конституцією, законами чи міжнародними договорами України (право обирати та бути обраними до органів влади, працювати на державній службі тощо).

  Попередній матеріал
  В США затвердили перший препарат для лікування жертв ядерних катастроф
  Наступний матеріал
  Росія може спробувати захопити Дніпровське водосховище - військовий експерт США

  У Росії прокуратура займеться "Ляписом Трубецким" через вигуки "Слава Україні!"

  Відміну концерту гурту «Ляпис Трубецкой» пов'язують з Євромайданом

  Європейські країни постійно змінюють технічні вимоги до України по безвізового режиму – нардеп

  Україні на саміті в Ризі вдалося вирішити політичне питання щодо надання безвізового режиму з ЄС - Чалий