Вакцина
Вакцина Shutterstock

Ляшко: Україна може отримати додаткові 8 млн доз вакцини від COVID-19

  Читайте по-русски
  Це дозволить безкоштовно зробити щеплення 20% населення країни

  В межах ініціативи COVAX Україні можуть надати додатково 8 мільйонів доз вакцини від коронавірусу: разом з уже гарантованою загальна кількість становитиме 16 мільйонів доз.

  Про це повідомив головний санітарний лікар України Віктор Ляшко в інтерв'ю Радіо НВ.

  "Україна може розраховувати щонайменше на 8 мільйонів доз вакцини, тобто це розрахована кількість доз відповідно до 20% всього населення. Ми продовжуємо з ними (Всесвітньою організацією охорони здоров'я – ред.) перемовини для того, щоби збільшити цю кількість доз. Все залежатиме від загальної вартості вакцин, які потрапляють у портфель COVAX. Є потенційна можливість, що Україні за цим механізмом дадуть 16 мільйонів доз – ми це проговорюємо, але поки що гарантій немає. 8 мільйонів – це стовідсоткова гарантія, 16 – це потенційна можливість", – пояснив він.

  Ляшко також додав, що разом з вакцинами Глобальний альянс з вакцин та імунізації надасть Україні шприци та бокси біологічної безпеки.

  Нагадаємо, оперативний штаб Міністерства охорони здоров'я затвердив план імунізації населення від COVID-19. Документ розробили фахівці Центру громадського здоров'я України разом з експертами ВООЗ та ЮНІСЕФ.

  Попередній матеріал
  Можливі ожеледь та налипання мокрого снігу, але поступово теплішатиме – синоптик
  Наступний матеріал
  Рішення Кабміну: проїзд по платних дорогах України коштуватиме до 4,5 грн за кілометр
  Loading...