Залізничний вокзал у Києві
Залізничний вокзал у Києві Інформатор

Ляшко розповів про відновлення в Україні регулярних міжобласних перевезень

  Читайте по-русски
  Щодо відновлення міжнародного авіасполучення з Європою, то це буде вирішуватись тоді, коли європейські країни відкриють власні кордони

  Відкриття міжобласного транспортного сполучення буде відбуватися за правилами адаптивного карантину. Про це повідомив головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко в ефірі "Українського радіо".

  Відновлення роботи громадського транспорту та внутрішнього авіасполучення відбудеться одночасно.

  "Внутрішні рейси будуть відкриті тоді, коли ми відкриємо громадський транспорт, зараз ми розглядаємо це питання комплексно. Коли ми говоримо про відновлення громадського транспорту, ми маємо на увазі всі перевезення. У тому числі і міжобласні", – сказав Ляшко.

  Він наголосив, що регулярне транспортне сполучення між областями буде відбуватися за правилами адаптивного карантину.

  "Не можна говорити про відновлення сполучення між Хмельницьким і Чернівцями, якщо Чернівці не відповідатимуть критеріям, визначеним у постанові Кабміну про благополучну епідемічну ситуацію", – пояснив він.

  А щодо відновлення міжнародного авіасполучення з Європою, то це питання буде вирішуватися тоді, коли європейські країни відкриють власні кордони, додав Ляшко. Він нагадав, що міністри країн ЄС припускали відкриття туристичного сезону починаючи з середини червня.

  Нагадаємо, в Україні через відсутність роботи в умовах карантину почалися масові протести транспортних компаній. Зокрема, в Одесі перевізники вийшли на протест.

  Попередній матеріал
  Київ через погоду скували неймовірні затори – карта
  Наступний матеріал
  У Малайзії хлопець два місяці сидів на карантині і в його черевиках завелися пташенята – фото
  Loading...