Ландіка виключили з фракції ПР Луганської міськради

  Романа Ландіка виключили з фракції Партії регіонів Луганської міськради. За це рішення на позачерговій сесії міськради проголосували 48 депутатів, троє утрималися.

  Крім того, його звільнили з посади голови постійної комісії з питань інфраструктури міста, транспорту і зв’язку. Питання депутатського мандату поки не вирішено. Адже, Ландік балотувався в Луганську за мажоритарним списком. Напередодні Ландіка-молодшого виключили з Партії регіонів. Усе через скандал з побиттям дівчини. Кримінальну справу проти сина нардепа - регіонала Володимира Ландіка - порушили за кілька днів після інциденту. За місцем проживаня його не знайшли і оголосили у розшук. За добу спіймали - у Росії. Зараз вирішують питання щодо екстрадиції Ландіка із СІЗО Краснодара в Україну.

  Валерій Галінкін, голова фракції Партії регіонів в Луганській міській раді: "Убеждены насиле мужчины в отношении женщины недостойно мужчины именно поэтому приняли решение об исключении Романа Ландика из состава своей фракции".

  Сергій Кравченко, Луганській міський голова: "По мандату процедура очень тяжёлая. Люди которые голосовали за Романа Ландика должны обратится в горсовет чтоб провести голосование по отзыву депутата горсовета. Если обращение будет — будем рассматривать".

  Попередній матеріал
  Подвійний теракт стався під час поховання брата президента Афганістану
  Наступний матеріал
  Міжнародний фестиваль "АртПоле"-2011 стартував на Франківщині
  Теги: