Міжнародний фестиваль "АртПоле"-2011 стартував на Франківщині

  Дев`ятий Міжнародний фестиваль "АртПоле"-2011" стартував на Франківщині. До мальовничого місця Дністровського каньйону, поблизу села Уніж, з`їхались художники і музиканти з України, Білорусі, Польщі, Чехії, Угорщини, Великої Британії, Франції, Австралії й Росії.

  Творча майстерня просто неба. В Унежі секретами ліплення глиняного посуду охоче діляться знавці трипільської культури. Для виготовлення виробів, як це робили наші предки 4 тисячоліття тому, майстри зводять спеціальну піч.

   Іван Трачук, учасник фестивалю (Київ):"Робиться колесник, на який викладається кераміка і потім створюється купол. Тут є труднощі потрапили на каміння, але ми все зможемо все зробимо!"

  У "Яблуневому саду" ніде яблуку впасти. Тут шанувальники автентики встановили намети. Одні готують смачний обід у казанку. Другі - милуються краєвидами Дністровського каньйону. Треті - витанцьовують.

   Петро (Коломия): "Ми в раю! Тут один позитив просто фантастично!"

  Олег Садоришенко (Варшава), гість фестивалю: "Відсутність цивілізації для Європи -  це екзотика. В Польщі зайдеш до лісу, там рівненькі стежини, кольори жовтий, червоний... усе штучно і так нецікаво жити, а тут умови наближені до естремальних".

  Лідер французького гурту FELOCH - в Україні вже вдруге. Вперше - був 17 років тому. Але і досі згадує народні співанки Львівщини. 

  Фелош презентує і традиційну для Франції музику. Соло на мандоліні під ритми з самого Парижа додали драйву глядачам.

  Фелікс Філош, лідер гурту FELOCH (Франція): "Тут дивовижне місце - це схоже на машину часу - вмить можеш перевтілитися туди, куди прагнеш. Ось це саме так і відбувається - електронний бум - це просто дивовижно!"

  "АртПоле" - об`єднує творчих людей, які шанують народні традиції. Відтак, запевняють організатори,  тут протягом п"яти днів виникають сотні нових ідей та спільних проектів щодо розвитку експериментальної музики.

   Мирослава Ганюшкіна , організатор фестивалю "АртПоле": "Ми запрошуємо цікаві гурти протягом року, але вони невідомі широкому загалу і ця публіка нам довіряє".

  Фестиваль "АртПоле" триватиме до суботи. За будь-якої погоди відвідувачам обіцяють театралізоавані шоу, майтер-класи і багато музики.

  Оксана Дудій, Андрій Шкварла, Прикарпаття "5 канал"

  Попередній матеріал
  Ландіка виключили з фракції ПР Луганської міськради
  Наступний матеріал
  Взяти на поруки Луценка готовий депутат Європарламенту
  Теги: