Київрада відмовилася розглядати питання Гостиного двору [відео]

  Питання Гостиного двору Київрада сьогодні не розглядатиме. Депутати відмовилися внести до порядку денного проект рішення про скасування передання землі під Гостиним двором на реконструкцію підприємству "Укрреставрація".

  Засідання Київради посилено охороняють міліціонери. Вони заблокували приміщення як ззвоні, так і з середини. Близько 9 ранку під стіни Київради почали сходитися люди, які вимагали відкрити доступ до органу усім охочим, щоб висловитися проти руйнації Гостиного двору. За годину між беркутівцями та захисниками пам`ятки сталися сутички. Протистояння тривало близько 10-ти хвилин. Напередодні народні депутати обіцяли провести на засідання усіх охочих, утім - цього не сталося.

  Олена Подобєт-Франківська, учасниця акції: "Це вияв такий, дуже емоційний, тому що протягом 2-х років ми не можемо зайти в Київраду. І це вибух громадян на власне цю тему, що ми маємо право, але ми не можемо його реалізувати".

  Ігор Луценко, голова ГО "Збережи старий Київ": "Хочу подивитися в очі цим депутатам, котрі будуть голосувати проти такого рішення, і висловити свою думку з цього приводу. Щоб це не було так, що вони кулуарно це вирішили, а щоб це було особистим рішенням кожного і особистим вибором кожного". 

  Попередній матеріал
  Тисячі мешканців Землі продовжють готуватись до апокаліпсису [відео]
  Наступний матеріал
  Центр Києва - без опалення через ремонт тепломереж
  Теги:
  Loading...