Київ перший: глобальну акцію "Червона картка для Путіна" розпочато

Упродовж місяця кампанії RedCard4Putin видадуть "червоні картки" для путінського режиму, також будуть опубліковані аналітичні матеріали про злочини Кремля в Україні та країнах Заходу

Міжнародна коаліція з прав людини оголосила початок глобальної медіа-кампанії RedCard4Putin, спрямованої на звільнення політичних в'язнів у Росії. Старт кампанії дали в середу під час прес-конференції в Києві, повідомляє "Укрінформ".

"Сьогодні міжнародна коаліція з прав людини розпочинає кампанію RedCard4Putin. Ми робимо це в Києві, оскільки Україна найбільше постраждала від режиму Путіна. RedCard4Putin – це міжнародна кампанія для тиску на Росію – господарку чемпіонату світу з футболу-2018 з вимогою звільнити політичних в’язнів, серед яких 70 українців, зупинити військову агресію, жахливі порушення прав людини та постійні спроби підірвати міжнародний правопорядок", – заявив голова Міжнародної коаліції з прав людини та віце-президент Світового конгресу українців Павло Грод.

Упродовж місяця кампанії RedCard4Putin видадуть "червоні картки" для путінського режиму, також будуть опубліковані аналітичні матеріали про злочини Кремля в Україні та країнах Заходу. На підтримку звільнення політв’язнів Москви по всьому світі буде організовано серію флеш-мобів та глобальну медіа-кампанію, додав Грод.

"Окупація Криму, війна на сході України, хімічна атака у Великій Британії, збиття MH-17 – це лише частина відомих злочинів путінського режиму проти людства, свідками яких стала міжнародна спільнота. Тому було створено Міжнародну коаліцію з прав людини, до якої входять громадські організації та окремі особистості з усього світу. Мета діяльності коаліції полягає у звільненні політичних в’язнів у Росії. Кампанія RedCard4Putin покликана донести те, що агресор не може залишатися безкарним", – зазначив голова Міжнародної коаліції з прав людини.

До складу коаліції, зокрема, увійшли: Світовий конгрес українців, Конгрес українців Канади, Український конгресовий комітет Америки, Союз українців в Австралії, Союз українців у Великій Британії, Центрально-східна Європейська Рада.

Як повідомляв 5.UA, французький сатиричний журнал Charlie Hebdo в день відкриття чемпіонату світу в Росії вийде з обкладинкою, на якій зображений Володимир Путін на танку перед футбольними воротами. Карикатуру Charlie Hebdo вже виклали в мережу.

Дивіться також фотогалерею за темою:

"Це війна не від нашого імені": як у Санкт-Петербурзі підтримують Україну – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Кабмін створив Раду з питань торгівлі та сталого розвитку: які в неї завдання та хто її очолить
Наступний матеріал
Зупинилися тролейбуси: окупований Крим залишився без світла та мобільного зв'язку – ЗМІ

Путін на танку: до ЧС-2018 Charlie Hebdo вийде з "кривавою" обкладинкою

"Вони досі там": у Львові влаштували акцію на підтримку українських політв'язнів

Тюремні роби в середмісті Нью-Йорка: як небайдужі нагадали про Сенцова

Макрон: ЄС не скасує санкції проти Росії без прогресу в Україні

Росія відповідальна за масові порушення прав людини в Україні та Грузії – ПА НАТО

"Абсолютно не боюся": Макрон про наміри Путіна "гарантувати безпеку Європи"