5.ua

Кияни і біженці з Криму пікетували російське посольство

  Проти війни та за Крим у складі України – сучасні біженці з півострова та кияни вийшли на акцію протесту під посольство Російської федерації у Києві. З амбасади до людей ніхто не вийшов, але мітингувальники кажуть, що й не чекали – важливіше, щоб думку людей почули у всьому світі.

  На акцію під посольство вийшло два десятки громадських активістів та кримських татар, які вимушені були полишити батьківщину через переслідування у Криму. Вони розгорнули плакати з гаслами проти війни і з закликом бойкотувати референдум, який, кажуть активісти, організувала нелегітимна влада автономії. Активісти з Криму продемонстрували журналістам паспорти України, з якими вони розставатися наміру не мають.

  Марія Люманова, жителька Криму: "На данный момент многие старики, на памяти которых есть депортация, и мой отец, он был ребенком, когда его высылали – то есть, у всех сработала такая реакция, когда надо собирать документы, если вдруг придут депортировать. Мы просто в ожидании этого".

  Ельвіра Булат, активіст: "Крым был, есть и будет украинским. Это крымско-татарская родина! У нас другой родины нет. Если эту родину отберут – у нас больше нет родины! Поэтому мы будем защищаться и отстаивать каждый клочочек земли!"

  фото gazeta.ua

  Попередній матеріал
  МЗС: Росія не хоче врегулювання стосунків з Україною
  Наступний матеріал
  Чернівці попрощались із героєм Небесної сотні
  Теги:
  Loading...