5.ua

Чернівці попрощались із героєм Небесної сотні

  Із героєм Небесної сотні попрощалися у Чернівцях. Василя Аксенина поранили на київському Майдані.

  52-річного чернівчанина прооперували у столиці, потому відправили на лікування до Польщі. Утім, урятувати життя не вдалося. Попрощатися з героєм до чернівецької філармонії прийшли тисячі містян. Труну під вигуки "Героям слава" та "Герої не вмирають" понесли на руках до центральної площі міста. Священики відслужили там панахиду. Потому жалобна процесія рушила до центрального кладовища. Згодом у місті планують перейменувати одну з вулиць на честь Василя Аксенина.

  Ольга Павлівна, мати загиблого Василя Аксенина: «Передайте Януковичу і Путіну – за наших дітей і внуків, за коханих – я їх проклинаю, щоб прощення їм не було ні на цьому світі, ні на тому»

  Олексій Смирнов: «Був відповідальний, безвідказний. Ніколи б не подумав, що він такий ярий захисник нашої країни, нашої демократії".

  Сільвія Якимчук: "Людина, відгукувався на горе, в нього чужого не було. Ангел. Чому Бог таких забирає? В нас там і румуни, і українці живуть – він нікого не ділив".

  Настя: "Можу тільки сказати, що він помер у себе на батьківщині, його вбили свої, і ніхто не може бути байдужий в країні до того, що сталось".

  фото bukpravda.cv.ua

  Попередній матеріал
  Кияни і біженці з Криму пікетували російське посольство
  Наступний матеріал
  Куніцин: рішення про розпуск ВР Криму потрібне для майбутніх судів
  Теги:
  Loading...