Квіти з неба падали у музеї-заповіднику "Битва за Київ" (відео)

  Квіти з неба падали на території Національного музею-заповідника "Битва за Київ". Так тут вшановували ветеранів Великої вітчизняної. Крім цього сюрпризу, на переможців чекали традиціна польова каша, святковий концерт, слова вдячності та обіцянки від влади.

  Обабіч входу до меморіалу початку урочистостей чекають місцеві школярі. Діти кажуть, сюди прийти хотіли всі, але привітати ветеранів  дозволили лише найкращим.

  Ветерани, які зібралися цього дня в Нових Петрівцях, з"їхалися з усієї Київщини. Микола Коваленко з Макарова під час війни втратив трьох братів.

  Микола Коваленко, ветеран: "Як Ватунін стояв у нас в Макарові, за ним слідом я пішов. До сімнадцяти років я буі уже ранений і контужений. Носив на собі грузи, носи на собі все".

  Попри хвороби та проблеми цього дня у ветеранів гарний настрій. І завдяки концерту і через квіти, які падали просто з неба.

  Окрім меморіального комплексу у Нових Петрівцях є й приватний музей. Його власник Володимир Даниленко десятки років займається пошуковою роботою. Пошуковці-ентузіасти та співробітники музею разом відкривають невідоми сторінки історії битви за Київ.

  Володимир Даниленко, пошуковець: "Я спілкуюся з ветеранами, дітьми війни. Вони розповідають, скільки тут загинуло, скільки було розстріляно енкаведістами. Ті, хто не міг плавати, їх як панікерів розс рілювали там".

  Іван Вікован, директор музею: "До тисячі невідомих за останні два роки найдені на цьому плацдармі. Тут ще не все дослідженго, не найдено останнього воїна".

  Наталія Жижко, Денис Блажієвський. 5 канал

  Попередній матеріал
  25000 грн відсудила жінка, яка впала в маршрутці (відео)
  Наступний матеріал
  На поїздку севастопольських ветеранів до Москви забракло грошей
  Теги: