Кузьмін: ГПУ не скасовувала Кучмі дозволу на поїздку до Москви

  Генеральна прокуратура не скасовувала Леоніду Кучмі дозволу на поїздку до Москви. Про це заявив заступник генпрокурора Ренат Кузьмін. Підтвердив це і адвокат Леоніда Кучми.

  Раніше другий президент України заявляв, що слідчий не дозволив йому їхати до Москви на святкування 50-річчя польоту Юрія Гагаріна. Заборону мотивував необхідністю проведення слідчих дій. Заходи, які були заплановані на понеділок, скасували через смерть одного з адвокатів екс-президента - Михайла Киселевича. Він помер цієї ночі, попередньо - від інфаркту. 

  Леонід Кучма, Президент України (1995-2005):
  "Завтра я вызываюсь снова в прокуратуру на 11 часов, значит я в Москву не имею права ехать. То есть, пытаются довести меня до белого каления или чего-нибудь большего. Я сказал им, что тело еще теплое, а вы мне уже даете повестку, от того что у меня нет этого самого, вы меня на завтра вызываете".

  Віктор Петруненко, адвокат Леоніда Кучми: "Мне не понятно поведение следователя. Они посылаются на какие-то региляторные органы, какие регуляторные органы?"

  Нагадаємо, кримінальну справу проти другого президента порушили 21 березня 2011-го року. Леоніда Кучму звинувачують у перевищенні посадових повноважень, які призвели до смерті журналіста Георгія Гонгадзе. Екс-президент перебуває на підписці про невиїзд.

  Попередній матеріал
  Попри заяви про перемир`я - у Лівії тривають бойові дії
  Наступний матеріал
  Кузьмін: двом депутатам Блоку Черновецького інкримінують розбійний напад
  Теги: