Кубок учасників АТО 5 канал

Кубок учасників АТО: подробиці протистояння у регіональних лігах та фіналісти змагань

Уже 20 числа стартує головна "битва" учасників змагань, що перемогли у регіональних лігах

Незабаром в Україні розпочнеться Кубок учасників АТО. Це спортивні змагання, що стартують з 20 листопада. Про те, як проходитимуть ігри і скільки учасників вже зареєструвалось, "5 каналу" розповів голова Всеукраїнського об'єднання учасників АТО "Українці – разом" Руслан Руденко.

"На сьогодні це 44 команди по всій України. Всі силові відомства залучені – це Збройні сили України, Національна гвардія, Прикордонна служба і Служба безпеки України", – зазначив Руденко.

Він також розповів: "Починаючи з 5 листопада ми вже починаємо нагороджувати переможців регіональних ліг. Так, у Миколаєві було нагородження Ліги "Південь", де команди Збройних сил України – це 73-й полк спецназу і 79-та аеромобільна бригада перемогли і вийшли у фінальну частину. До 1 і до 4 грудня відбудуться фінальні ігри на Кубок героїв АТО, і 13 листопада ми вже провели нагородження Ліги учасників АТО Києва, де брали участь 12 команд з усіх силових відомств і перемогла команда Центрального управління Служби безпеки України".

Як стало відомо, у регіональному турі змагань взяли участь представники Дніпропетровщини, Харківщини, Львівщини, Кіровоградщини, Житомирщини, Вінниччини та ще низки регіонів країни.

Дивіться також: Футбольні змагання за Кубок Героїв АТО: як нагородять переможців

Попередній матеріал
Під поверхнею Плутона може бути рідкий "сльотавий океан" – NASA
Наступний матеріал
Прес-конференція "Два роки в зоні бойових дій. Результати роботи поліції Донеччини" – відео

Футбольні змагання за Кубок Героїв АТО: як нагородять переможців

Патрульні, журналісти та військові: У Києві влаштували футбольний турнір Кубок захисника України

"Кубок героїв спеціального призначення": у Вінниці бійці АТО розіграли футбольний трофей