Справа про криваві заворушення під ВР: суд відмовився оголосити в розшук зниклого підозрюваного

Суд надіслав повістку за адресою, де проживають зовсім інші люди

На судове засідання у справі щодо заворушень під Верховною Радою 31 серпня 2015 року не прийшов один із п'ятнадцяти підозрюваних - Володимир Райф. Це його друга неявка до суду, передає "5 канал".

Наразі триває досудовий розгляд справи, на якому присутність підозрюваних обов'язкова. Як стало відомо, повістку, яку суд надіслав за адресою, зазначеною в обвинувальному акті, Райф не отримав.

Згодом з'ясувалося, що там живуть зовсім інші люди. Зазначимо, що у квітні саме за цим місцем реєстрації Печерський райсуд відпустив Райфа під домашній арешт.

Як стверджує прокурор, при затриманні підозрюваний назвав інше місце реєстрації і запропонував оголосити його в розшук.

"Стосовно обвинуваченого Райфа Володимира, матеріали кримінального провадження виділити в окреме провадження і призупинити в зв'язку з його розшуком, оголосивши судом Райфа в розшук", - каже прокурор Андрій Шевченко.

Водночас захисник Юрія Сиротюка та Сергія Бойка Олександр Свиридовський заявив: " Якщо прокурор не встановив правильно дані про цю особу або неправильно зазначив в обвинувальному акті, то він повинен звернутися із клопотанням про повернення його обвинувального акту, після чого суд виділить матеріали справи в окреме провадження".

Суд у клопотанні відмовив і переніс розгляд справи на 7 жовтня. "Достатніх підстав стверджувати, що обвинувачений Райф ухилився від суду, немає, оскільки у нас немає інформації, що йому повідомили про день і час розгляду справи. Суд звертається до прокурора, щоб він вжив заходів по встановленню місця проживання Райфа", - виголосив суддя Подільського районного суду Василь Бородій. 

Як відомо, в останній день літа 2015-го, під час акції мітингу під будівлею парламенту убік правоохоронців полетіла граната. У результаті загинули чотири бійці Нацгвардії, ще півсотні людей постраждали. У скоєному звинуватили одного з колишніх бійців добробату Ігоря Гуменюка, нині він під арештом.

У липні ГПУ оприлюднила обвинувачення винуватцям кривавих сутичок під Верховною Радою.

Попередній матеріал
Єлісєєв: На наступному тижні до Києва приїде делегація із США на чолі з міністром торгівлі
Наступний матеріал
Україна та НАТО домовились про підписання угоди про обмін таємною інформацією
Теги:

Надкоротке засідання у справі заворушень під ВР: журналісти "5 каналу" зафільмували хроніку подій

ГПУ оприлюднила обвинувачення винуватцям кривавих сутичок під Верховною Радою

Прихильники Гуменюка та Крайняка зірвали судове засідання у справі заворушень під ВР

18 лютого влада зумисне спровокувала протистояння під ВР, щоб були підстави для силового розгону Майдану - ГПУ