Кравчук вважає закон про криміналізацію наклепу провокацією [відео]

  Відмовитися від криміналізації наклепу закликає Україну Асоціація польських журналістів. У заяві медійників йдеться, що відповідний закон є спробою влади знищити незалежну журналістику і вільні засоби масової інформації в Україні. Провокацією законопроект, який поновлює кримінальну відповідальність за наклеп, вважає і перший президент Леонід Кравчук.
  Він переконаний, що парламент передчасно ухвалив цей документ у першому читанні. На думку екс-президента, він немає нічого спільного зі свободою слова, демократичними принципами та верховенством права. Нагадаємо, 18 вересня парламент ухвалив у першому читанні закон, внесений депутатом від Партії регіонів, в якому пропонується не лише адміністративна, а й кримінальна відповідальність за наклеп. 

  Леонід Кравчук, Президент України (1991-1994): "Деякі питання виносяться на обговорення з провокативною метою. Оце одна з провокативних цілей. Я не думаю, що всі там, які подають і голосують, вони настільки недолугі, щоб вони не бачили цього. Подати такий закон - то вам тоді взагалі буде важко щось писати і говорити. Це є недоречно".

  Попередній матеріал
  У Пакистані ісламські акції протесту переросли у погроми
  Наступний матеріал
  Рівень підготовки ОВК до виборів перевіряють активісти Європатруля [відео]
  Теги: