Кращих юних журналістів України відзначили премією ім. Анатолія Москаленка

  Кращих юних журналістів України відзначив Фонд розвитку журналістики імені Анатолія Москаленка. Премію його імені, медалі та сертифікати отримали троє лауреатів.

  Серед нагороджених - школярка, студент та телеведуча. За традицією, нагороджував лауреатів голова наглядової ради Фонду розвитку журналістики, преший президент України - Леонід Кравчук. Відзначають молодих журналістів вже третій рік поспіль. Цьогоріч переможців обрали з кількох сотень претендентів.

  Катерина Барабаш, лауреат премії імені Анатолія Москаленка: "Для мене - це дуже великий крок у моєму житті і, напевно, я присвячу майбутнє своє життя журналістиці".

  Дмитро Білаш, лауреат премії імені Анатолія Москаленка: "Я одночасно і шокований, тому що я цього не очікував, і це мене дуже надихає, адже завдяки цій премії хочеться працювати все більше і більше, і ставати насправді фаховим журналістом".

  Леонід Кравчук, перший Президент України: "Вони хочуть стати добрим журналістом, і оце мене тішить, і минулого разу премія імені Москаленка, і зараз якраз засвідчує, що ті, кому вручають премії, відповідають тим вимогам, які ставлять до журналістів, вони стають добрими журналістами".

  Попередній матеріал
  Влада КНДР влаштувала пишну церемонію прощання з Кім Чен Іром [відео]
  Наступний матеріал
  Дівчат з "Фемену", які в понеділок зникли в Білорусі, - вже в Києві
  Теги: