КПВВ у Золотому 5 канал

КПВВ у Золотому призупинив роботу – бойовики не пропускають людей

Зі свого боку терористи блоки не розібрали, переговори за участі ОБСЄ результату не принесли

Люди, які намагалися проїхати на територію, тимчасово контрольовану луганськими терористами, так і не змогли туди потрапити. Бойовики, із якими була попередня домовленість про організацію руху людей через КПВВ у Золотому, не пропускали їх далі. Через це пропускний пункт тимчасово призупинив свою роботу.

Про це "5 каналу" повідомив начальник прес-служби Луганського прикордонного загону Держприкордонслужби Руслан Грех.

"Зі своєї сторони терористи блоки не розібрали, колючку не прибрали і громадян не пропускають. Громадяни зібрались, намагались обійти цей обхідний пункт пропуску, будемо так його називати. Їх також не пустили. У зв’язку з тим, що на тій стороні бойовики не пропускають громадян, які перетнули КПВВ Золоте, о 15:30 було прийняте рішення про припинення пункту пропуску. Зараз пропуск не здійснюється", - розповів речник.

Про закриття контрольного пункту в'їзду-виїзду "Золоте" в Луганській області повідомив і голова місцевої військово-цивільної адміністрації Георгій Тука у своєму мікроблозі у Twitter. Він зазначив, що таке рішення було прийнято з міркувань безпеки. "Щоб не наражати людей на небезпеку, прийняте рішення про тимчасове закриття КПВВ в Золотому", - написав керівник області.

Кількома годинами раніше, о 14:50, він написав: "Як і обіцяли, КПВВ в Золотому відкрили. Терористи зі свого боку – ні". У коментарях до свого повідомлення Георгій Тука уточнив: "Не пускають. Підключили ОБСЄ до переговорів". Вочевидь, переговори успіху не досягли.

Нагадаємо, перший автомобільний пункт пропуску на лінії розмежування запрацював на Луганщині у четвер, 31 березня. Лише за кілька стартових годин роботи пунктом у Золотому скористалися кількасот осіб. Раніше, щоб потрапити на захоплену бойовиками територію, громадянам потрібно було їхати через Донецьку область, або ж пішки перетинати лінію розмежування у Станиці Луганській.

Попередній матеріал
Всередині демократичних сил уже відбувається "реванш" старої системи – блогер
Наступний матеріал
Мати Надії Савченко у свій день народження просить звільнити доньку
Loading...

На Луганщині відкрили перший автомобільний КПВВ "Золоте"

На Луганщині відкрили автомобільний КПВВ "Золоте"

Відкриття КПВВ "Золоте" заплановане на 31 березня

Бійці 59-ї мотопіхотної бригади на захисті Золотого

Роботи з розбудови КПВВ в Золотому ведуться попри обстріли бойовиків – Тука

Обстріли з боку бойовиків не дають добудувати КПВВ "Золоте" - Тука