dpsu.gov.ua

На Луганщині відкрили автомобільний КПВВ "Золоте"

  Пропускна спроможність КПВВ "Золоте" становить близько 5 тис. осіб та 1,5 тис. транспортних засобів на добу

  Сьогодні, 31 березня, у Луганській області відновив свою роботу контрольний пункт в'їзду-виїзду "Золоте". Він є єдиним КПВВ на Луганщині, де лінію розмежування можна буде перетинати на автомобілях, повідомляє Держприкордонслужба.

  "Пункт контролю побудовано за удосконаленою технологією, що дозволить зменшити час очікування для осіб, які прямують в обидва напрямки. Організовано робочі місця інспекторів прикордонної служби на трьох в'їзних смугах руху та трьох виїзних, а також окремо визначена смуга для руху пішоходів. З метою своєчасного реагування на збільшення пасажиропотоку в пункті контролю є можливість для здійснення реверсного руху", - йдеться у повідомленні.

  Зазначається, що з огляду на складну ситуацію в зоні АТО на контрольному пункті облаштовано чотири укриття, які, в разі провокаційних обстрілів, дозволять зберегти життя громадянам, які будуть перетинати лінію розмежування.

  У Держприкордонслужбі додають, що пропускна спроможність КПВВ "Золоте" становить близько 5 тис. осіб та 1,5 тис. транспортних засобів на добу. Він дозволить розвантажити наявні пункти пропуску в Луганській і Донецькій областях, забезпечити більш зручні та комфортні умови людям, які перетинають лінію розмежування.

  Контрольний пункт розташований на дорожньому коридорі Стаханов – Золоте – Гірське – Лисичанськ у напрямку Луганська, на відстані близько 2 км від лінії розмежування.

  Відкрили новий КПВВ за участі голови Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Георгія Туки та начальника Східного регіонального управління Держприкордонслужби України полковника Сергія Бідила.

  Як заявляв в ефірі "5 каналу" чільник Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Георгій Тука, роботи з будівництва контрольного пункту в'їзду-виїзду в Золотому здійснюються, незважаючи на провокаційні обстріли російських найманців.

  Попередній матеріал
  Директорці української бібліотеки в Москві хочуть висунути нове звинувачення
  Наступний матеріал
  На Маріупольському напрямку різко загострилася ситуація – Мотузяник
  Теги:
  Loading...

  Відкриття КПВВ "Золоте" заплановане на 31 березня

  Обстріли з боку бойовиків не дають добудувати КПВВ "Золоте" - Тука

  У Золотому облаштовують пункт пропуску за 500 метрів від позицій бойовиків

  Терористи знову обстріляли з 82-мм міномета КП "Золоте" - Лисенко

  На Луганщині стартували роботи з відкриття автомобільного пункту пропуску поблизу міста Золоте

  5 канал - трансляція наживо