Український воїн
Український воїн Фото із відкритих джерел

Кожен може допомогти: ірландський бізнесмен створив сайт для підтримки українських військових

Ідеться передусім про тренінги та психологічну підтримку воїнів

Сайт для допомоги українським військовим запрацював сьогодні. Автором ідеї став ірландський бізнесмен, який нині мешкає в Україні. Щоби допомогти ветеранам – достатньо зареєструватись на сайті, сплативши при цьому $10 з електронного гаманця.

75% коштів підуть на програми, що допомагають учасникам АТО та ООС морально повернутися з війни, а також запобігти чи подолати посттравматичний синдром. Ідеться передусім про тренінги та психологічну підтримку воїнів. Решта піде на утримання платформи.

"Це надзвичайно просто – кожен може зайти на сайт "ukrainianpatriot.com" і зареєструватися за допомогою своєї електронної адреси. Реєстраційний внесок – $10, і 75% від загальної суми йтиме на допомогу ветеранам. Покриватимуть витрати на їхню психологічну реабілітацію чи адаптацію після того, як вони захищали країну", – розповів автор ідеї Пол Найленд.

Представник ГО "Побратими" Ігор Холодило зазначив: "Це дуже дороговартісно – проведення тренінгу. Тому що це харчування, проживання, спеціалісти, які беруть у цьому участь – все це оплачується відповідно. І саме на такі кошти можна фінансувати. У нас є дефіцит цих коштів".

Надсучасні навушники та чохли для гвинтівок: як виглядає допомога снайперу – ФОТО

/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
В Одесі канадські лікарі безоплатно роблять пластичні операції АТОвцям
Наступний матеріал
"Разом ми – сила": як пройшли богатирські ігри для демобілізованих бійців на Тернопільщині
Loading...