Співмешканка Козака купила величезну квартиру в центрі Москви
Співмешканка Козака купила величезну квартиру в центрі Москви Радіо Свобода

Коштує як 2 стадіони: співмешканка Козака купила величезну квартиру в центрі Москви – "Схеми"

Читайте по-русски
Також жінка має частку в нафтовому бізнесі дружини Віктора Медведчука – Оксани Марченко

Більшість активів народного депутата від проросійської "Опозиційної платформи – За життя" Тараса Козака не потрапили під санкції. Адже вони записані на Наталію Лавренюк – співмешканку соратника Медведчука. З'ясували це журналісти програми "Схеми" у своєму новому розслідувані.

Лавренюк родом зі Львова, проте нині має російське громадянство. Козак не згадує Лавренюк у декларації, хоча вони мають спільну дитину. Окрім величезної кількості земельних ділянок та нерухомості в Україні, жінка є власницею квартири на 657 кв. м у центрі російської столиці, вартістю близько 350 млн грн.

Це, до прикладу, вдвічі дорожче, аніж вартував стадіон "Чорноморець" у Одесі. Власником нерухомості у комплексі Knightsbridge Private Park вона стала в березні 2020 року. Також має частку в нафтовому бізнесі дружини Віктора Медведчука Оксани Марченко.

"Попри введення Україною персональних санкцій проти соратника Медведчука Тараса Козака, вони наразі, схоже, жодним чином не торкаються значної частини його активів і майна, хоча входять до сфери його впливу. Бо юридично компанії та нерухомість оформлені на його цивільну дружину, яку він роками не вносить до своєї декларації про майно і доходи, хоча цього вимагає закон", – вказують розслідувачі.

Нагадаємо, у РНБО заявили, що нардеп Козак володіє не трьома, а одразу вісьмома каналами.

Попередній матеріал
Десятки мільйонів "чорного налу": Аваков натякнув, що телеканали заблокували за поставки палива в ОРДЛО
Наступний матеріал
У центрі Києва замість будинку та корпусу університету може з'явитися житловий комплекс – сюжет
Loading...