Facebook

Координатор ОБСЄ відвідав не всіх заручників в ОРДЛО

  За інформацією Денісової, її офіс "щодня опрацьовує заяви від українців, які бажають відбувати покарання на території, підконтрольній Україні"

  Координатор ОБСЄ Тоні Фріш не зміг відвідати на сході України всіх ув’язнених зі списку української сторони. Про це повідомила уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова у Facebook.

  "Обговорили результати його візитів до ув’язнених на сході України. Він повідомив, що йому не вдалося відвідати усіх ув’язнених, які були зазначені у переданому українською стороною списку", – зазначила вона у Facebook.

  "Разом з тим, окупаційна влада так званих "ЛНР" та "ДНР" попросила Тоні Фріша відвідати ув’язнених, які утримуються в Україні, і передала йому список цих осіб. Домовились, що коли я з ним ознайомлюсь, мій офіс перевірить місцезнаходження кожного", – додала Денісова.

  "Обговорили питання обміну засуджених, утримуваних в так званих "ЛНР" і "ДНР", які були ув’язнені до початку збройного конфлікту з боку Росії", – повідомила омбудсмен.

  За інформацією Денісової, її офіс "щодня опрацьовує заяви від українців, які бажають відбувати покарання на території, підконтрольній Україні".

  "У нас готові всі документи, необхідні для обміну, але російська сторона блокує цей процес", – підкреслила вона.

  Як повідомляв 5.UA, Європейський суд з прав людини прийняв позов незаконно засудженого в РФ українського режисера Олега Сенцова.

  Попередній матеріал
  ЗСУ не мають таких мін, на яких підірвалися діти в Горлівці – Лоссовський
  Наступний матеріал
  Білорусь переглядає рішення у справі українця Шаройка – ЗМІ

  З ОРДЛО через Росію їздять пасажирські автобуси до Києва та Харкова – ОБСЄ

  Україна просить ОБСЄ навідатися до окупованої Макіївки – яка причина

  У СММ ОБСЄ розповіли, на що окупанти перетворили аеродром у Луганську

  БМП та ЗРК "Стріла": яку техніку помітив патруль ОБСЄ в окупантів цього разу

  Спецпредставник ОБСЄ розповів, чому "вибори" в ОРДЛО неможливі

  Координатор ОБСЄ Тоні Фріш відвідав шістьох українських заручників у Донецьку