КСУ
КСУ 5.ua

Конституційний суд розгляне законність перейменування УПЦ МП

  Читайте по-русски
  Закон від 10 грудня 2018 року зобов'язує УПЦ МП вказати у назві приналежність до Росії

  Конституційний Суд України відкрив провадження за фактом звернення групи народних депутатів щодо законності перейменування УПЦ МП. Про це повідомляє КСУ.

  "Ухвалою колегії суддів КСУ відкрито конституційне провадження у справі; здійснюється підготовка справи до розгляду на пленарному засіданні Великої палати Суду", – зазначається на сайті суду.

  Як повідомляв 5.UA, 18 січня до Конституційного Суду України надійшло конституційне подання 49 народних депутатів України щодо відповідності Конституції України (конституційності) Закону України "Про внесення зміни до статті 12 Закону України "Про свободу совісті та релігійні організації" щодо назви релігійних організацій (об’єднань), які входять до структури (є частиною) релігійної організації (об’єднання), керівний центр (управління) якої знаходиться за межами України в державі, яка законом визнана такою, що здійснила військову агресію проти України та/або тимчасово окупувала частину території України".

  Нагадаємо, відповідний закон був ухвалений 10 грудня 2018 року. Він зобов'язує УПЦ МП вказати у назві приналежність до Росії.

  Попередній матеріал
  Коломойський і Боголюбов вивели з "ПриватБанку" $5,5 млрд через кіпрську філію – результати аудиту
  Наступний матеріал
  Порошенко підписав указ про європейську та євроатлантичну інтеграцію України
  Loading...