Компанія WebMoney запевняє висунуті звинувачення на їх адресу абсурдні [відео]

  Представництво компанії WebMoney в Україні спростовує усі закиди Нацбанку та міністерства доходів та зборів. Запевняє - звинувачення в ухилянні від сплати податків та участі у фінансових пірамідах - абсурдні. Утім, зазначає, 60-т мільйонів гривень, які були арештовані на рахунках WebMoney - належать двом із половиною мільйонам українських клієнтів компанії, то ж вони стали заручниками дій влади.

  Сама ж компанія перебуває нині у таких умовах, що не взмозі виконувати зобов’язання перед партнерами, йдеться у заяві, розміщеній на сайті WebMoney. Там зазначено - починаючи з 2010 року вони неодноразово намагались узгодити правила роботи системи електронних грошей із Нацбанком. Проте остаточної редакції від головної фінустанови так і не отримали. Раніше у Нацбанку заявляли, що WebMoney не отримала від регулятора необхідних дозволів на здійснення фінансових операцій. Податківці ж закидають компанії - протизаконні дії з платіжними картками та електронними грішми, а також легалізації неправомірно отриманих доходів. Досудове слідство ще триває.

  Маргарити Ормоцадзе, керівник департаменту зв’язків з громадськістю: "Ніяких причин для подій 11 червня об’єктивних не було. ми є абсолютно прозорим бізнесом як для податкової, так і для національного банку. Усі люди, які хочуть, наприклад, отримати кошти з WebMoney вони отримують їх через банківські рахунки або через системи грошових переказів тощо. Як відомо, ані система грошових переказів, ані банк без ідентифікації - кошти нікому не віддає. тобто усі операції - вони є прозорими".

   

  Попередній матеріал
  Велика Британія не хоче бачити на своїй території Сноудена [відео]
  Наступний матеріал
  Другий за три дні вибух на промисловому об`єкті в американському штаті Луїзіана
  Теги: